wibako

case

case

Postprzez zdziś 2 » 16 Mar 2008 18:35

mam pytania co do case 580 sk z 93 roku otuż mam na oku taką maszynę i chciałbym się dowiedzieć co się w tych maszynach psuje i jakie są wady


a tu zdięcia





http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B37231
zdziś

zdziś 2
Fizol

  • Posty: 47
  • Rejestracja: 05 Lut 2008 22:58
  • Miejscowość: Kielce

Reklama

simmet

Postprzez Bartek » 16 Mar 2008 18:39

Robiłem troche taką, to strasznie olej puszczała z siłowników od podpór, i miała duży luz na koniku, ale to była maszyna z 89r. Może niech wypowie się ktoś kto cały czas pracuje na tej maszynie.
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez pawel58 » 16 Mar 2008 21:35

mam takiego case z 90 roku pracowałem na takim cztery lata i moge smiało powiedziec że to udany model i ma mały apetyt na paliwo
śrubek

pawel58
Fizol

  • Posty: 25
  • Rejestracja: 15 Gru 2007 16:36
  • Miejscowość: świeradów zdr

Postprzez ralph169 » 26 Mar 2008 22:01

Pracowałem na takiej z 1992 roku. Super sprzęt, udany model. Szybka, w miarę wygodna. Jedyny mankament w moim egzemplarzu to sworznie zwrotnic ( oczywiście w przednim moście). Poprzedni operator nie wysilał się zbytnio jeżeli chodzi o ich smarowanie. Wyrobiły się gniazda tulejowe w moście i odpadło mi koło. Zwróc na to szczególną uwagę przed kupnem. Jeżeli będzie luz pionowy to lepiej od razu się tym zając.

ralph169
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 18 Wrz 2007 16:22
  • Miejscowość: kępno

Postprzez zabekexpress » 26 Mar 2008 22:42

Model bardzo udany... mocny i twardy... w tym z którym miałem styczność (580SK 95r ) wszystko się sypało co związane z napędem 4x4... dźwignia się zacinała napęd się nie załączał
przedni most gubił oleje zwrotnice były mocno wyrobione... maszyna głośna...i niezgodze się pali mało zwłaszcza jak ktoś nosi ciężkie obuwie a nią żeby np. sprawnie korytować to trzeba buta dać... jak pamiętam pedał sam do tego skłaniał ( wieki kawał blachy) :lol:
Lubię to co robie- robie to co lubię

nie jestem dobrym operatorem...tylko dlatego że jestem bardzo dobrym

FIAT-HITACH NEW HOLLAND...porobisz nimi
zrozumiesz czemu tak je lubię

Awatar użytkownika
zabekexpress
Pomocnik operatora

  • Posty: 75
  • Rejestracja: 22 Mar 2008 11:05
  • Miejscowość: Błonie

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej