wibako

Kramer 615 słaby rewers i wspomaganie

Kramer 615 słaby rewers i wspomaganie

Postprzez arek kramer » 11 Sie 2014 20:44

Marka i model maszyny: kramer 615
Rok produkcji: około 1980

Witam wszystkich kopaczy jestem tu nowym uzytkownikiem i zaczynam przygodę z tym sprzętem.
Wspomaganie średnio działa a jak się zagrzeje to już lipa całkiem.Mam 1 pompe napędzaną paskami klinowymi od hydrauliki i osobną pompe do wspomagania napędzaną z rozrządu.Nie ma już pompy hamulcowej- ktoś zdemontował hamulec jest tylko na skrzyni.W kabinie mam manometr ale nic nie wskazuje przy wiekszych obrotach lekko drgnie wskazówka - i teraz pytanie co on wskazuje cisnienie wspomagania czy może zmiennika momentu.Podobno w innych maszynach jest zawór ładujący który współgra z pompą hamulcową.Nie wiem jak wygląda ale pewnie go już nie ma jak nie ma pompy hamulcowej.Może są jakieś filtry od wspomagania i coś się zapchało.Bardzo prosze o jakieś podpowiedzi no i za co odpowiada mamometr w kabinie.
Załączniki
IMG_2642.jpg
IMG_2643.jpg
IMG_2639.jpg
pompa hydrauliki
IMG_2641.jpg
IMG_2640.jpg
pompa wspomagania

arek kramer
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 10 Sie 2014 09:55

Maszyna: KRAMER 615

Firma: WŁASNA


Reklama

simmet

Kramer 615 słaby rewers i wspomaganie

Postprzez Coval » 28 Sie 2014 02:08

Manometr w kabinie przedstawia zanieczyszczenie filtra hydraulicznego głównego.Do zielonego pola jest ok. Kiedy zegar się zamknie, by-pass się otwiera i w układzie jest niefiltrowany olej. Pompę warto sprawdzić manometrem przed wymianą.

Autor postu otrzymał pochwałę
Diagnoza i naprawa elektroniki, hydrauliki siłowej oraz silników diesla. Info na PW

Zamiast "Dzięki ", kliknij Pochwała!

Coval
Fachoperator

Maszyna: Żółta

Firma: .


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej