wibako

Mf hx 60 turbo

Mf hx 60 turbo

Postprzez kisiel » 22 Sty 2016 20:15

Rok produkcji: 1993

Witam mam problem z ruchem ostatniej sekcji od zamykania łyżki raz działa raz nie zależy od położenia dżojstika , jak dojść gdzie leży usterka raz jest dobrze raz się zacina może to być spowodowane za małą ilością oleju hydraulicznego

kisiel
Młodszy operator

  • Posty: 109
  • Rejestracja: 03 Gru 2015 20:46

Maszyna: mf hx

Firma: Własna


Reklama

simmet

Re: Mf hx 60 turbo

Postprzez Brandix » 22 Sty 2016 20:43

kisiel napisał(a):Rok produkcji: 1993

Witam mam problem z ruchem ostatniej sekcji od zamykania łyżki raz działa raz nie zależy od położenia dżojstika , jak dojść gdzie leży usterka raz jest dobrze raz się zacina może to być spowodowane za małą ilością oleju hydraulicznego


Joystcki w tej maszynie są chyba elektryczne, mam rację?
Raczej nie jest to spowodowane za małą ilością oleju - prędzej pompa dawałaby się we znaki (okrutne wycie). Poza tym - problem nie tkwiłby w jednym ruchu...
"Jeżeli coś może się popsuć w wielu miejscach, to uszkodzenie wystąpi tam, gdzie wyrządzi największe szkody."

Brandix
Fachoperator

  • Posty: 1326
  • Rejestracja: 20 Maj 2015 20:37
  • Miejscowość: Czyżowice
  • Pochwały: 153

Maszyna: CAT: 428C, 301.8C
Mecalac 12 MXT

Firma: Roboty ziemne


Mf hx 60 turbo

Postprzez kisiel » 22 Sty 2016 21:52

No są elektryczne a jak zię zdejmie to dumę to pod spodem są takie blaszki które się do siebie dotykają jak wykouje się ruch i dwa metalowe pręciki w takim cylindrze i nie wiem czy te blaszki podoginać czy jak

kisiel
Młodszy operator

  • Posty: 109
  • Rejestracja: 03 Gru 2015 20:46

Maszyna: mf hx

Firma: Własna


Mf hx 60 turbo

Postprzez Brandix » 22 Sty 2016 21:57

A masz porównanie jak to wygląda w drugim Joysticku? Bo jeśli on jest sprawny to byś miał jakiś punkt odniesienia... Dobrze by było, jakbyś zamieścił jakieś zdjęcia tego jak wygląda sytuacja.
"Jeżeli coś może się popsuć w wielu miejscach, to uszkodzenie wystąpi tam, gdzie wyrządzi największe szkody."

Brandix
Fachoperator

  • Posty: 1326
  • Rejestracja: 20 Maj 2015 20:37
  • Miejscowość: Czyżowice
  • Pochwały: 153

Maszyna: CAT: 428C, 301.8C
Mecalac 12 MXT

Firma: Roboty ziemne


Re: Mf hx 60 turbo

Postprzez kisiel » 23 Sie 2017 22:07

Coś takiego i czasem działa raz jak wykona się delikatny ruch a raz nie

-- 23 Sie 2017 21:07 --

pomoże ktoś problem w czesci rozwiazany tylko teraz ma niekontrolowane ruchy np przy podnoszeniu skreca ramie w lewo lekko
Załączniki
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

kisiel
Młodszy operator

  • Posty: 109
  • Rejestracja: 03 Gru 2015 20:46

Maszyna: mf hx

Firma: Własna


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej