Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

terex problem z rozdzielaczem

02 Sie 2017 21:19

Marka i model maszyny: terex 860
Rok produkcji: 2007

witam jakis czas temu w naszym terexie zacieło sie otwieranie łyzki. nie dało sie ruszyc w kierunku zamkniecia. mechnik stwierdził ze rozdzielacz. został wysłany do remontu. spec zrobił tylko jedna sekcje. w winiku czego inne ruchy zaczeły wariowac. wysłalismy go jeszcze raz i zrobił wszystkie sekcje, remont kapitalny rozdzielacza. i nie pomogło. bo teraz łyzka sie sama otwiera, gdy sie ja zamknie i popchnie reka otwiera sie. chodzi bardzo powoli. i inne ruchy wariuja. ramie po 1 godzinie sie samo kładzie. pomocy.....
co jeszcze?? a moze to rozdzielacz??

terex problem z rozdzielaczem

02 Sie 2017 21:26

Rozdzielacz sterowany mechanicznie, hydraulicznie czy elektrycznie?

terex problem z rozdzielaczem

02 Sie 2017 21:30

mechanicznie.

terex problem z rozdzielaczem

02 Sie 2017 21:32

Wydaje mi się, że 860 z tego rocznika ma mechanicznie sterowany rozdzielacz. Na czym konkretnie polegała regeneracja? Bo nietrzymanie i powolna praca wyglądają na objawy przecieku wewnętrznego (nieszczelności) w rozdzielaczu - bo jeśli objawy nastąpiły po naprawie rozdzielacza, to nie stawiałbym na siłownik...

terex problem z rozdzielaczem

02 Sie 2017 21:45

na uszczelnieniu wewnętrznym

terex problem z rozdzielaczem

09 Sie 2017 21:54

Czyli nic nie zrobione bo taki rozdzielacz nie ma uszczelnień wewnętrznych...

Re: terex problem z rozdzielaczem

15 Mar 2018 14:38

Witam,

potwierdzam, uszczelnienia są tylko na końcówkach suwaka i zgarniak a to nie uszczelni rozdzielacza. Może są porysowane suwaki i występują przecieki wewnętrzne i olej ucieka na zlew i należy zrobić regenerację. Honować otwory w korpusie rozdzielacza, szlifować suwaki pod chrom ponownie szlifować i później pasować.
Możemy podjąć się naprawy. Mam również stanowiska badawcze. Pozdrawiam HYPOM

terex problem z rozdzielaczem

02 Kwi 2018 16:23

Mam Fermec 860 sx roku 2006
Chciałbym się spytać gdzie jest dmuchawa/wentylator do ogrzewania ?

terex problem z rozdzielaczem

02 Kwi 2018 16:28

Nie potrafisz założyć swojego tematu i przeczytać regulamin? Masz zupełnie inny problem niż autor tematu i w zupełnie innej maszynie!
Wyślij odpowiedź