wibako

Białoruś JuMZ AM6 EO-2621A przewody hydrauliczne

Białoruś JuMZ AM6 EO-2621A przewody hydrauliczne

Postprzez oldtimer » 07 Sie 2017 11:20

Dzień Dobry, witam wszystkich na forum.
Od niedawna posiadacz w/w maszyny - trupa, ale że lubię usmarować się po łokcie to niedługo powinna działać, a z czasem będziemy robić oryginał (takie hobby)...
Poszukuję informacji dotyczących oryginalnych zakuwek przewodów hydraulicznych do tej koparki - Białoruś JuMZ AM6 EO-2621A.
Byłem zakuć przewód do tyłu tej koparki i Pan dość długo kombinował i wydziwiał z tą zakuwką stożkową. Niby że "ruskie to dziwne". W końcu coś dopasował, niby od większej zakuwki, ale...
Mam kilka pytań:
1. Czy ktoś wie jaki kąt mają zakuwki przewodów od rozdzielacza do osprzętu koparki na nakrętki M33x2 (24 stopnie, 60 stopni, 74 stopnie a może jeszcze inny?)
2. Jaka powinna być długość tych przewodów, bo te zamontowane to są przekombinowane- każdy inny z dorabianymi przejściówkami.
3. Może ktoś ma namiary na sklep który prowadzi sprzedaż wysyłkową oryginalnych przewodów?
4. Jakie są oryginalne barwy tego pojazdu - kabina biała, reszta czerwone? Ktoś zna kod RAL czerwieni? Moja jest kilka razy przemalowana...
Instrukcje pościągałem, ale nie mogę w nich znaleźć tych informacji... Nie wiem- może szukać nie umiem.
Pozdrawiam serdecznie
Ryszard

oldtimer
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 07 Sie 2017 10:45

Maszyna: Białoruś JuMZ EO-2621A

Firma: Sprzęt prywatny


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej