wibako

Słaba jazda Warynski

Słaba jazda Warynski

Postprzez Sebastian Dukarski » 25 Wrz 2017 18:05

Marka i model maszyny: Warynski 726 a
Rok produkcji: 1999
Numer seryjny: 109A-0

Problem jest ze słabą jazdą .Chciałem się dowiedzieć od czego są dwa zawory na skrzyni biegów wyglądają tak samo są na klucz półtora cala(około 38mm) .Skrzynia biegów Clark prawdopodobnie tak wygląda T-12000.Byłem na zwolnieniu i koledzy skrzynie wywalili bo była słaba jazda prawdopodobnie bez pomiaru ciśnień i mi narobili podwójna robotę.Skrzynie rozebrałem i wizualnie wygląda dobrze.Pompę dałem do sprawdzenia.Skrzynia 3 biegowa,z tego co wiem maszyna się nie grzeje olej po spuszczeniu czysty atf 2d.K....a mać diagnostyka a nie wywalać !!!!!!!!!!!!!!!!!

Sebastian Dukarski
Operator


Reklama

simmet

Słaba jazda Warynski

Postprzez wiesiek63.63@o2.pl » 12 Paź 2017 20:32

mam podobny problem i prawdopodobnie jest to pompa pracy ,chociaż podejrzewałem ze jest to zmiennik momentu na takiej samej koparce

wiesiek63.63@o2.pl
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 08 Paź 2017 11:07

Maszyna: koparko-ladowarka warynski726ar.98

Firma: ekochata-zamosc


Re: Słaba jazda Warynski

Postprzez Sebastian Dukarski » 05 Lis 2017 13:20

-- 05 Lis 2017 10:58 --

Zapomniałem napisać rozwiązania jak się okazało sterownik był nie od tej maszyny po drugie po zamontowaniu skrzyni nie było biegu 1 a nie trzeciego,zabity był rozdzielacz ten na samym dole choć przed włożeniem był sprawdzany i akurat chodził.Sprawa wyglądała tak na załączonym 1 biegu paliły się 3 cewki ale ta ostatnia choć była załączana elektrycznie hydraulicznie nie chodziła i było tak jakby była 2 bo na 2 palą się 2 cewki a na trójce pali się jedna cewka tylko od kierunku .Dlatego błya wyrzucana pompa wtryskowa i wtryski bo ona zakręciła kołami na 2 ale obroty z 2400 spadały na 2000 a po dodaniu hydrauliki na 1600.Teraz można się nią zakopać na 1 po same mosty.Temat zakończony.Dużo info można znaleźć w necie na temat tej skrzyni i schematy elektryczne i hydrauliczne skrzyni biegów.Łącznie z rozbiórką skrzynii i złożeniem.

Sebastian Dukarski
Operator


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej