wibako

Tłoki MV Motive Perkins

Tłoki MV Motive Perkins

Postprzez jacek28w » 21 Cze 2018 09:44

Marka i model maszyny: MF 50h

Witam, czy ktoś zakładał tłoki i tuleje firmy MV Motive? Chciałbym poznać opinie na ich temat, ponieważ mam problem z silnikiem po wymianie tulei i tłoków wraz z tulejkami korbowodów silnik po 20 min jazdy puchnie i staje czy możliwe ze te tłoki są aż tak kiepskiej jakości ? czy kolega który rozwiercał mi nowe tulejki na korbowodach za ciasno spasował ze sworzniami i wtedy tłok się kantuje?
Pozdrawiam.

jacek28w
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 20 Sie 2017 23:23

Maszyna: Massey Ferguson 50h

Firma: Żadna.


Reklama

simmet

Tłoki MV Motive Perkins

Postprzez intermachines » 21 Cze 2018 11:50

Gdzie to sprzedają? Pierwsze słyszę. Przyczyn może być wiele, słaba jakość części, błąd w składaniu etc.
Ciśnienie oleju sprawdzaliście? Temperaturę?
Robił to ktoś kto zna się na Perkinsie?
Części do silników Perkins. Sprawdź naszą ofertę. W sprzedaży oryginalne produkty Perkins jak również wysokiej klasy zamienniki.

Awatar użytkownika
intermachines
Fizol

Maszyna: Cat 428E

Firma: Inter Machines s.c.


Re: Tłoki MV Motive Perkins

Postprzez jacek28w » 22 Cze 2018 00:27

Kupiłem na allegro, ciśnienie oleju w porządku na wałek podaje kontrolka się nie świeci, temperatura wg wskaźnika w normie trochę ponad połowę pokazuje, a na pytanie czy robił to ktoś kto zna się na perkinsach :D raczej na ursusach w których jeszcze nie było perkinsów.

jacek28w
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 20 Sie 2017 23:23

Maszyna: Massey Ferguson 50h

Firma: Żadna.


Tłoki MV Motive Perkins

Postprzez Tomasz-51 » 22 Cze 2018 07:51

Ja miałem podobną sytuacje tyle ze w zetorze ale to nie ma różnicy silnik to silnik, winne były uszczelniacze na tuleji cylindra które były w komplecie. Poprostu albo za grube albo za twarde i zdusiło tuleje, po wymianie na nowe wszystko gra.

Tomasz-51
Operator

  • Posty: 248
  • Rejestracja: 21 Sty 2010 12:02
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 12

Maszyna: MF 60HX,Gallmac60WMW,
MB-Trac, Deutz DX110


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej