wibako

ostrówek nk 451b

ostrówek nk 451b

Postprzez travolta » 27 Wrz 2019 12:13

Marka i model maszyny: Nk 451b
Rok produkcji: 1997
Numer seryjny: 65765465

DTR do tego modelu jest gorzej dostępna niż woda na pustyni Może zamiast DTR ktoś z użytkowników zna podstawowe informacje odnośnie Ostrówka NK451b

Interesuje mnie jaki tam siedzi model Perkinsa (albo gdzie znajdują się informacje o modelu na silniku).
Jaki olej i w jakich ilościach do hydrauliki i skrzyni biegów tam wlać. Hl 46 czy l hl 46 będą wystarczające do hydrauliki czy zalać coś lepszego?
Jeżeli nie jestem w stanie określić co wcześniej znajdowało się w zbiorniku hydraulicznym, i jeśli wymienię olej w samym zbiorniku jakimś innym olejem, to czy to co pozostanie w siłownikach nie będzie się ważyć jeżeli będzie to inny olej?

Gdzie znajduje się filtr hydrauliczny, w starym Ostrówku był koło rozdzielacza ,tutaj go nie widzę w tym miejscu.
Jeżeli nie znajdę Oryginalnej DTR do tego modelu to na jakich DTR ciągnikach lub koparkoladowarkach mogę się oprzeć?

Potrzebuje też trójnika hydraulicznego do hydroklapy jest to trójnik BBB 16/14/16 z nakrętka kontrującą w części 14mm. Znacie może sklep internetowy gdzie mógłbym takie coś dostać. Do tej pory znalazłem taki tylko bez kontry i z krótkim gwintem

travolta
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 03 Lut 2011 20:14
  • Miejscowość: Radom

Maszyna: Ostrówek NK-451b

Firma: Imperial


Reklama

simmet

Re: ostrówek nk 451b

Postprzez swidiks » 21 Sty 2021 00:08

Witam,

Znalazł Pan filtr oleju hydraulicznego w tym Ostrówku? Mam w zbiorniku wkład filtra (stalowa obudowa z dziurkami). Wydaje mi się, że powinno być tam też wkład papierowy. Ma Pan jakąś dokumentację DTR albo coś w tym stylu?

Pozdrawiam,

swidiks
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 09 Sty 2021 21:47

Maszyna: Ostrówek NK 0451B

Firma: Prywatny użytek


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej