wibako

HSW 9.50 Przedni napęd nie można wyłączyć

HSW 9.50 Przedni napęd nie można wyłączyć

Postprzez KRET-KOP » 01 Lut 2021 22:47

Marka i model maszyny: HSW 9.50

Witajcie, od niedawna jestem użytkownikiem HSW 9.50. W sumie bardzo fajna maszynka, do tego trafił mi się fajny egzemplarz z małym przebiegiem, niezajechany.
Ale nurtuje mnie jedno, przedni napęd jest na stałe załączony, co jest bardzo uciążliwe podczas jazdy po asfalcie, maszyna nie rozwija max prędkości, no i wszystkie mechanizmy dostają mocno po kościach. Jest włacznik napędu, i jak się go włączy zapala się kontrolka od napędu, a kiedy się go wyłączy kontrolka gasnie, ale napęd i tak wciąż ciągnie. Wiem że napęd podobnie jak zmiana biegów jest sterowany przez elektrozawory które są na górze skrzyni, ale nie wiem który jest od napędu. Czy ktoś może miał podobny problem, lub dysponuje jakąś literaturą ze schematami, czy opisami tej skrzyni? Ja mam tylko katalog części, ale tam tylko są te wszystkie elektrozawory, ale nie napisali który jest od czego.

KRET-KOP
Nowicjusz

  • Posty: 19
  • Rejestracja: 25 Sie 2010 13:51
  • Miejscowość: Polska półn.

Reklama

simmet

Re: HSW 9.50 Przedni napęd nie można wyłączyć

Postprzez neon18_2005 » 24 Kwi 2021 21:55

Witam, zakupiłem jakiś tydzień temu taką kopareczkę i mam ten sam problem :( Czy udało się panu go rozwiązać? Widzę że bardzo mało jest tu użytkowników hsw 9.50 niestety...

neon18_2005
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 24 Kwi 2021 21:47

Maszyna: HSW 9.50

Firma: M BUD


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej