wibako

WIDŁY DO KOPARKO ŁADOWARKI ??

WIDŁY DO KOPARKO ŁADOWARKI ??

Postprzez kris » 07 Sty 2007 18:32

potrzebuje widły do komatsu wb 93 99r , jakies propozycje skad wziac od czego pasuja i ogolnie prosze o jakies ciekawe podpowiedzi
(wiem mozna kupic w salonie komatsu i sa na allegro od cata jakos za 2200 plus vat, ale moze cos jeszcze podpowiecie) najlepiej gdzies w wawie.
- łyzka ma mocowania (wyglada jakby ktos wyciagnał , ukradł ) mocowania 3szt. w łyzce sa reszty brak : (wideł razem z tymi lagami , długiego preta, zabezpieczen wideł z zawleczkami i to chyba wszystko) :wall:
z gory dzieki i pozdrawiam.. :mrgreen:

kris
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 25 Gru 2006 20:12
  • Miejscowość: warszawa

Reklama

simmet

Postprzez Łukasz » 07 Sty 2007 22:05

www.euro-maszyny.pl tutaj moze bedą mieli.
Image

Awatar użytkownika
Łukasz
Operator

  • Posty: 267
  • Rejestracja: 03 Maj 2006 17:59
  • Miejscowość: ...::PL::...

Postprzez Prezes » 15 Sty 2007 20:13

kolego jeśli jesteś zainteresowany to ja mam zbędne widły co prawda od casa ale raczej bedą pasowałyjeśli jesteś zainteresowany to daj znac na maila lukasz-jaczynski@wp.pl w sprawie ceny chyba sie dogadamy
pozdrawiam

Prezes
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 09 Lis 2006 12:29
  • Miejscowość: mazowieckie

Postprzez superkoparki.pl » 04 Lut 2007 01:49

Atestowane, nowe widły z fakturą vat kupisz u mnie, możliwość wysyłki jak również montażu.

Awatar użytkownika
superkoparki.pl
Fizol

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 01 Lut 2007 23:07
  • Miejscowość: Poznań

Postprzez piter306 » 08 Lut 2007 22:51

Jeśli miałbym taki problem napewno szukałbym oryginalnych wideł lub identycznych z oryginalnymi. W Cas-ie mam zamocowane widły od Cata i prawie wszystko gra, ale niestety tylko prawie. Są za krótkie, nie wystają ani centymetra poniżej łyżki, bardzo to utrudnia pracę.

piter306
Fizol

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 08 Lut 2007 22:26
  • Miejscowość: Myslovitz

Maszyna: Atlas, Terex, Case

Firma: To tu, to tam


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej