wibako

NEW HOLLAND E215

new holland

Postprzez etec » 13 Kwi 2007 21:42

kolega napisal ze widzial ta maszyne podczas pracy i twierdzi ze maszyna nieprecyzyjnie
wybiera urobek zaloze sie ze operator bym niewprawiony wedlug mnie to innowacyjna technologia bardzo dobra
pozdrawiam

etec
Pomocnik operatora

  • Posty: 52
  • Rejestracja: 18 Mar 2007 13:45
  • Miejscowość: rzeszow

Reklama

simmet

Postprzez Bartek » 13 Kwi 2007 21:48

Nic złego w tej wypowiedzi nie widze...
Mógł widzieć, mógł nie widzieć mi to rybka, skoro coś wie to musiał coś słyszeć lub widzieć. On nic złego do Ciebie nie pisze "nie przezywa Cię, nie ośmiesza Cię, nie tworzy o Tobie bzdurnych tematów" wienc daj chłopakowi spokój. Piszmy o maszynach a nie o nas kto jest kim i co wie a co sciągnoł z netu. Zachowujecie się jak dzieciaki z lekką domieszką humoru angielskiego. Koniec. Pozdrawiam i mam nadzieje że nikogo nie uraziłem tym postem, jeśli tak jest to wielkie SORY :!:
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Re: new holland

Postprzez dudus » 13 Kwi 2007 21:50

etec napisał(a):kolega napisal ze widzial ta maszyne podczas pracy i twierdzi ze maszyna nieprecyzyjnie
wybiera urobek zaloze sie ze operator bym niewprawiony wedlug mnie to innowacyjna technologia bardzo dobra
pozdrawiam


No faktycznie... też bym sie wk****ł... :lol:
:lol: :lol: I to cie tak uraziło??

Awatar użytkownika
dudus
Fizol

  • Posty: 45
  • Rejestracja: 01 Kwi 2007 17:31
  • Miejscowość: Ochotnica Dolna

Postprzez Bartek » 13 Kwi 2007 21:59

Czym byś się wkurwił? Tym że napisał że widział, nawet jeśli nie widział tylko sciemiał to ugryś się w język przemyśleć i nic nie pisać i nie robić niepotrzebnego zamętu. PZDR.
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez bazi » 13 Kwi 2007 22:21

Panowie a dlaczego miałbym kłamac zeby zaimponowac czym kłamstwem? Widziałem taka maszyne było to w miejscowosci Pokrzywnica za Serockiem jakis rok temu. Była to maszyna marki Hyundai wcale nie najnowsza modelu nie pamietam ale klasa cos okolo 25 ton wiec drogi kolego etec mowienie o innowacyjnosci tego rozwiazania jest dalece przesadzone pozdrawiam

bazi
Operator

  • Posty: 277
  • Rejestracja: 25 Paź 2006 20:14
  • Miejscowość: W-wa

Postprzez SPAWACZ » 15 Kwi 2007 12:31

Ja obecnie pomykam na koparce która ma 15 m ramię, łyżkę 0,8m i kopię z wody na żwirowni. Koparka waży 34 tony i zapewnia niesamowite wrażenia. Mogę stwierdzić że "lekka" koparka na takim ramieniu do kopania z wody to porażka. Ciekawe ile czasu trzeba by ją utopić. Ja już miałem przyjemność sprawdzić kiedy się przewraca moja. Wątpliwa przyjemność.

SPAWACZ
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 21 Sty 2007 00:17
  • Miejscowość: Ciechanów

Re: NEW HOLLAND E215

Postprzez Cashpear » 30 Kwi 2007 09:57

:)
A wracając do temetu postu, czyli NEW HOLLAND E215.

Jest to maszyna z krwi i kości KOBELCO, potentata w rozwiązaniach technicznych w koparkach gąsienicowych.

Nie ma obecnie lepszych rozwiązań technologicznych niż te stosowane w NEW HOLLANDZIE.
A KOBELCO nadal istnieje z tym że produkuje pod nazwą KOBELCO tylko na rynek azjatycki.

Dobrze ktoś powiedział, konkurencja nie śpi. Zgadzam się z tym w całej rozciągłości.

Pozdrawiam
Tanie i oryginalne części do JCB
505 453 969

Cashpear
Pomocnik operatora

  • Posty: 75
  • Rejestracja: 21 Wrz 2006 12:25
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej