wibako

Koparko-ładowarka Waryński 726A

Koparko-ładowarka Waryński 726A

Postprzez myszat » 24 Kwi 2007 19:43

Panowie mam pytanko co myślicie o tym wynalazku Waryński 762A, warto się w coś takiego pakować :?: Proszę o konkretne za i przeciw ....

Z góry dzięki, Pozdrawiam Wszystkich...

ps. nie chodzi mi o konkretnie ten egzemplarz co jest w ogłoszeniu ale o ten model :)

myszat
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 14 Sty 2007 19:34
  • Miejscowość: Śląsk

Reklama

simmet

Postprzez umberto » 24 Kwi 2007 20:40

Nie pamietam dokładnie jak jest z modelami ale wiem że ogólnie te maszyny które miały obrót osprzętu na dwóch krótkich siłowniczkach są okrutnie bluzgane.Owe gówna notorycznie się urywają.Jak wspominałem w innym poście rada na ten feler jest wymiana obrotu na obrót z ostrówka,ponoć działa wyśmienicie.Ogólnie z rozmów ze znajomkami posiadającymi te maszyny większych problemów być nie powinno,przednia rama w miarę mocna,nie pęka jak w ostrym,problemów z układem jazdy raczej być nie powinno.Ponoć mankamentem jest wydatek głównej pompy,trzeba nadrabiać obrotami aby utrzymać tempo pracy co odbija się w spalaniu.I tu chyba przytaknę bo kilka chwil pracowałem tylnym osprzetem i zachowuje się nieco ospale.Ale być może to urok tego egzemplarza,koledzy zapewne rozwieją watpliwości.Ogólnie sam mam na oku taka maszynkę,ale nadal się wacham...CAT,CACIK się mi marzy :crazy:
Scorpions Group-kompleksowa elektronika obiektów,systemy telewizji przemysłowej,systemy alarmowe,kontrola dostępu,kontrola strażników.Stawiamy tylko na markowe rozwiązania gwarantujące niezawodność.
501-098-265

Awatar użytkownika
umberto
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 02 Sty 2007 09:17
  • Miejscowość: Grójec

Postprzez myszat » 24 Kwi 2007 21:26

Dzięki za te kilka wskazówek, ale jak to możliwe żeby obrót z ostrówka spasował do warynskiego, pewnie trzeba sie niezle nagimanstykowac aby przerobic ?? Osobiscie wolalbym 3CX'a ale co kolejna oglądana maszyna to gorsza, a ceny coraz wyższe... przy okazji pytanie do posiadaczy 3CX'ów powiedzcie mi czy drążek zmiany biegów w rocznikach 92-94 w każdej maszynie lata jak żyd po pustym sklepie i biegi wrzuca sie na wyczucie??? W każdej maszynie którą sprawdzałem było identycznie i zastanawiam sie jak to jest w rzeczywistości....
Jeśli chodzi o wydajność pompy hydraulicznej to raczej ostrówek też lubi obroty...

myszat
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 14 Sty 2007 19:34
  • Miejscowość: Śląsk

Postprzez kosek » 08 Maj 2007 13:53

mam 3 cx z 94r i ma on "dosc duze" wahania. naprzyklad gdy chcesz wrzucic 3 to muszisz oderwac plecy od fotela i pchnac dzwignie tak wiec to jest chyba norma :D

kosek
Pomocnik operatora

  • Posty: 59
  • Rejestracja: 20 Gru 2006 19:53
  • Miejscowość: łódzkie

Postprzez myszat » 08 Maj 2007 14:19

Kolego niedawno kupiłem 3cx'a również z 94 roku i biegi chodzą "prawie" jak w samochodzie (osobowym) :)

myszat
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 14 Sty 2007 19:34
  • Miejscowość: Śląsk

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej