wibako

Kupie Silnik JAZDY do Atlasa 1304

Kupie Silnik JAZDY do Atlasa 1304

Postprzez dymek » 14 Lis 2007 20:50

Wie ktoś może gdzie ? i za ile kupie silnik jazdy do Atlasa 1304 z 94 roku w nowej budzie.
proszę o pomoC

dymek


Reklama

simmet

Postprzez WojtekP » 14 Lis 2007 23:37

zadzwon sobie do serwisu i niech Ci podadza cene z tego co wiem nikt na forum nie handluje czesciami do atlasa

napewno bedzie Cie stac przy takiej obrotach jakie robisz
Kopalnia piachu Lubartów, kruszywa piach piasek.
http://www.plewka.com.pl
Przyłącza oraz sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Przewierty sterowane Vermeer D7x11, kruszenie gruzu wyburzenia kruszarka.

Awatar użytkownika
WojtekP
Fachoperator

  • Posty: 635
  • Rejestracja: 28 Lis 2006 12:18

Maszyna: cat, liebherr, zeppelin, man, scania

Firma: Kopalnia piachu Lubartów, wyburzenia gruz kruszony.


Postprzez dymek » 14 Lis 2007 23:48

Wojtek weź nie bądź upierdliwy , ja sie serio pytam a ty piszesz pierdoły jak nie chcesz pomóc to nie pomagaj i zachowaj zbędne komentarze dla siebie.
Na Forum są ludzie którzy w tym poście napiszą coś sensownego wiec jeśli nie masz nic takiego do napisania to nie wypowiadaj sie w tym temacie , to na tyle no bądźmy poważnymi ludźmi pozdrawiam.
PS: Nie długo Panie Wojtku sie spotkamy bo będę robił w Lubartowie od Grudnia dla PRD Lubartów.
Mam nadzieję że spotkamy sie na robocie , ale ty pewnie nawet nie masz znajomości to cię nie wezmą hehe bo niby z czym z jednym Atlasem hehe, możesz sobie w piaskownicy kopać nim .

dymek


Postprzez jedrzej » 15 Lis 2007 00:09

Wojtek weź nie bądź upierdliwy , ja sie serio pytam a ty piszesz pierdoły jak nie chcesz pomóc to nie pomagaj i zachowaj zbędne komentarze dla siebie.
Na Forum są ludzie którzy w tym poście napiszą coś sensownego wiec jeśli nie masz nic takiego do napisania to nie wypowiadaj sie w tym temacie , to na tyle no bądźmy poważnymi ludźmi pozdrawiam.
PS: Nie długo Panie Wojtku sie spotkamy bo będę robił w Lubartowie od Grudnia dla PRD Lubartów.
Mam nadzieję że spotkamy sie na robocie , ale ty pewnie nawet nie masz znajomości to cię nie wezmą hehe bo niby z czym z jednym Atlasem hehe, możesz sobie w piaskownicy kopać nim .



nie bądz taki cwany bo w każdej chwili mozesz stracic robote....każdą...

jedrzej
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 16 Paź 2007 13:16
  • Miejscowość: Lublin

Postprzez dymek » 15 Lis 2007 11:45

HEHE o proszę kto sie odezwał , ty możesz mi robotę zabrać heh już sie boje.
Widze że dalej nie ujawniłeś sie kim jesteś to sie nie udzielaj , bo to jest forum dla ludzi którzy maja firmy a nie jeżdżą kamazem hehe , ja wiem że masz kontakty hehe i możesz mi zabrać robotę nooo weź nie rozśmieszaj mnie . Ah jacy ci ludzie potrafią być zabawni a z Lublina to szczególnie.

dymek


Postprzez WojtekP » 15 Lis 2007 12:27

dymek, napisz jaką robote bedziesz wykonywał dla PRD bo z tego co wiem to tam nikt z poza lubartowa się nie wciśnie i tak tutaj jest za dużo maszyn zeby robic dla PRD.

, to na tyle no bądźmy poważnymi ludźmi pozdrawiam.


a co do tego to kto tu jest niepoważny to chyba każdy z forum już wie i poznał się na dymku 19letnim albo 40 i jego firmie którą prowadzi od 15 lat - jesteś poprostu dzieckiem neostrady ciekawe czy Twoj tata wie jakie rzeczy tu wypisujesz
Kopalnia piachu Lubartów, kruszywa piach piasek.
http://www.plewka.com.pl
Przyłącza oraz sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Przewierty sterowane Vermeer D7x11, kruszenie gruzu wyburzenia kruszarka.

Awatar użytkownika
WojtekP
Fachoperator

  • Posty: 635
  • Rejestracja: 28 Lis 2006 12:18

Maszyna: cat, liebherr, zeppelin, man, scania

Firma: Kopalnia piachu Lubartów, wyburzenia gruz kruszony.


Postprzez dymek » 15 Lis 2007 19:11

Dobra PRZEPRASZAM WAS panowie za wszystkie głupoty jakie pisałem na forum , chciałem sie popisać tym czym nie mam , bo chciałem być gość przez internet ale wiem że lepiej mówić prawdę i nie kłamać , nie wiem dlaczego sie tak zachowałem chciałem was przeprosić wszystkich i Jędrzej ciebie też za to co wypisywałem o tobie bo były to czyste bzdury które sam wymyśliłem a WIEC PRZEPRASZAM WAS WSZYSTKICH , teraz będę sie zachowywał jak na mój wiek przystało a nie jak gówniarz mający 10 lat .
Zarejestrowałem sie tu żeby pomagać albo inni żeby pomagali a zrobiłem z siebie gnojka nie wiarygodnego a więc przepraszam wszystkich , mam nadzieje że naprawie to w jakimś stopniu i będziemy mogli normalnie rozmawiać .


proszę moderatora o nie usuwanie tego posta , dziękuje .

dymek


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej