Przełącz do głównego szablonu
Zablokowany temat

M315C Gdzie filtry oleju?

30 Wrz 2012 18:45

Marka i model maszyny: CAT M315C
Rok produkcji: 2005

Witam. Zamowiłem filtry oleju i dostałem 3 sztuki jeden główny do zbiornika oleju hydraulicznego drugi wkład koło pompy przy silniku, nie za bardzo wiem gdzie ma isc trzeci wielkosci kieliszka 50ml. Prosze o podpowiedz osób które wiedzą gdzie on sie miesci.
Ps. Mechaniorowi z góry dziekuje i prosze by mi nie odpisywał wiecej na moje posty!!!
Ostatnio edytowany przez rudesmen 30 Wrz 2012 20:11, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Nie pisz wielkimi literami, ponieważ oznaczają krzyk!

GDZIE FILTRY OLEJU????

30 Wrz 2012 19:20

:woot: kolega sugeruje kto ma odpowiadac a kto nie? to chyba nie na miejscu, to FORUM czyli kazdy moze sie wypowiedziec jesli ma na to ochote.

M315C Gdzie filtry oleju>

30 Wrz 2012 19:28

A ja wiem co to za filterek ale niepowiem bo niemam ochoty z toba gadac bo masz miano forumowego wk.......a i wkurzyles na tym forum nie tego goscia co trzeba.
Tak wiec kto chce to niech mu pomaga.
5 post i znowu wtopa :mrgreen:

M315C Gdzie filtry oleju?

30 Wrz 2012 23:23

na drzewo... :faja: szukaj sobie sam cwaniaczku hehehehehehe
przecież sam wiesz wszystko lepiej od innych, prawda? po co ci nasza pomoc?
kupiłeś filterki? spytaj tego co ci sprzedał
ubawiłem się, co za model....
skąd się tu w ogóle znów znalazłeś? idź się bawić w trolla na forum wkurwiaczy

M315C Gdzie filtry oleju?

01 Paź 2012 20:00

Prosiłem cie bara... abys mi nie odpisywał na posty bo tyle co zaówazyłem to i tak gówno wiesz!!!!!!!

M315C Gdzie filtry oleju?

01 Paź 2012 20:02

q7
Ostatnio edytowany przez tedi11111, 01 Paź 2012 20:07, edytowano w sumie 1 raz

M315C Gdzie filtry oleju?

01 Paź 2012 20:04

Słabo ty zauważyłeś jak wiedziałeś jak napisać gówno a nie wiedziałeś jak się pisze "zauważyłeś" baranie :mrgreen:

M315C Gdzie filtry oleju?

01 Paź 2012 20:08

nastepny który lize dupe i robi loda mechaniorowi!!!!!

M315C Gdzie filtry oleju?

01 Paź 2012 20:09

wchodzisz mu w dupe bez mydła

M315C Gdzie filtry oleju?

01 Paź 2012 20:22

Facet co się spinasz i się sadzisz? Jak masz w mózgu sylikon a z dupy szpinak na twarzy. :mrgreen: Dobrze, że tacy jak ty na forum żyją krótko i bojowo niż długo i chujowo... :mrgreen:

Re: M315C Gdzie filtry oleju?

01 Paź 2012 20:41

peckiel napisał(a):Facet co się spinasz i się sadzisz? Jak masz w mózgu sylikon a z dupy szpinak na twarzy. :mrgreen: Dobrze, że tacy jak ty na forum żyją krótko i bojowo niż długo i chujowo... :mrgreen:


:lol: hahaha... trafnie tu zacytowałeś O.S.T.R-a. nic dodać nic ująć :!:

M315C Gdzie filtry oleju?

01 Paź 2012 23:12

przestańcie karmić trolla, nie zniżajcie się do jego poziomu, jest bezradny bo nic nie może zrobić oprócz przekleństw i ubliżania, wydaje mu się że jest bezkarny i nie do odszukania... naiwniak, juz takich kilku było na forum

TEDI życzę długiej i bezawaryjnej eksploatacji bo ja się coś sypnie to z takim podejściem trudno będzie znaleźć pomoc
twoje odgrażanie OLEWAM, myślisz że mnie wystraszysz? zawsze będę wyszukiwał takich jak ty i zawsze będę komentował i odpowiadał w takich tematach, możesz prosić, możesz grozić, możesz MI SKOCZYĆ tylko nie całuj w tyłek bo na przyjemność musisz najpierw zasłużyć
zdyskredytowałeś się straszliwie więc lepiej już nic nie pisz tylko kup se flaszke i przemyśl swoje żałosne zachowanie

temat do zamknięcia
btw
dzięki wam wszystkim :mrgreen:
Zablokowany temat