wibako
ketral

TOMPOL - sklep z częściami JCB, CAT, TAKEUCHI

TOMPOL - sklep z częściami JCB, CAT, TAKEUCHI

Postprzez TOMPOL » 01 Wrz 2021 08:59

TOMPOL to polska firma zajmująca się sprzedażą, wypożyczaniem i serwisowaniem maszyn i sprzętu budowlanego marki JCB ,BOMAG i TAKEUCHI oraz dystrybucją części zamiennych JCB, CAT, TAKEUCHI, BOMAG oraz inne. Funkcjonujemy głównie na lokalnym rynku województwa lubelskiego, jednak posiadamy klientów w całej Polsce jak i za granicą.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu sklepu na allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/TompolLublin, gdzie oferujemy całą gamę olejów do JCB, popularne filtry. Służymy pomocą w razie zapytań o inne, pod numerami 532-753-471, 515-220-722.

Oferujemy również usługi z zakresu zakuwania przewodów, czyszczenie układów hydrauliczny oraz filtracji oleju.
•W oddziale wyposażonym w urządzenie do cięcia i prasę do zaciskania przewodów wysokociśnieniowych zapewniamy profesjonalne wykonanie usługi w krótkim czasie.
•Filtracja oleju pozwala wydłużyć żywotność oleju oraz podzespołów układu w którym pracuje. To podstawowy zabieg, mający na celu zagwarantowanie stałych parametrów oleju i jego czystość.
•Aż 80 procent usterek układów hydraulicznych powodują zanieczyszczenia. Usługa czyszczenia układu hydraulicznego pomaga w zapobieganiu uszkodzeniom komponentów hydrauliki siłowej.

Serwis jest mobilny, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem 517104797

TOMPOL
Młodszy operator

  • Posty: 124
  • Rejestracja: 23 Cze 2009 10:22
  • Miejscowość: Lublin
  • Pochwały: 2

Maszyna: JCB TAKEUCHI BOMAG

Firma: Tompol Maszyny Budowlane


Reklama

bumat
simmet
autos

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

eRobocze

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej