wibako

Cena zestawu klimatyzacji do 3CX

Cena zestawu klimatyzacji do 3CX

Postprzez Hipo » 03 Mar 2008 19:58

Witam.

Szanowni koledzy, ponieważ jestem na etapie negocjacji ceny za nową maszynę to chciałbym wiedzieć ile w rzeczywistości kosztuje zestaw do klimy bo z tego co mi gosciu powiedział to żadna nie ma fabrycznie tylko wszystkie uzbrajają dealerzy na życzenie klienta. Maszyna jest dostosowana ino wsio założyć i tyle.

Maszyna to 3CX Contraktor 2008r, silnik JCB444T 100KM.

Gość rząda 10tyś za klime a chce wiedziec za ile można to kupić u jakiegoś indywidualnego sprzedawcy nie związanego z serwisem. Bo będe wtedy wiedzial ile moge zaproponować za maszyne + klima.

Pozatym czy warto brać jeszcze jakieś dodatki? jeśli tak to jakie ?

Awatar użytkownika
Hipo
Fachoperator

  • Posty: 922
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 21:05
  • Miejscowość: Jarosław
  • Pochwały: 9

Maszyna: 3CX Contractor '08
4CX Sitemaster '07
8030 ZTS '06

Firma: ..,,__--(::) - -__,,..


Reklama

simmet

Postprzez rafik » 03 Mar 2008 20:43

fajna maszynka u nas w firmie jest taka , tylko z 2007 , ale w terenie idzie jak 3 cx super , bo porownywalismy te dwie maszyny :roll:
wygodne sa jeszcze yoistiki , ale pewnie kupe kasy kosztuja , i szybkozlacza na przod i tyl .
Gdzie diabeł nie może , tam wozidło pośle ;)

rafik
Operator

  • Posty: 479
  • Rejestracja: 09 Lut 2007 18:58
  • Miejscowość: ostrołęka

Maszyna: ATLAS 1404


Postprzez Hipo » 03 Mar 2008 22:01

No fajna jest nie powiem, możliwości duze dlatego biore ją a nie zwykła trójkę. Szybkozłacza na tył nie potrzebuje bo raz że się wyrabia dość szybko a dwa że nie zmieniam często łyżek, a jak juz trzeba wąską ubrać to sie te dwa sworznie wybije.

Z przodu z kolei potrzebuje raczej maksymalnej uniwersalności dlatego też widły tylko na łyżce. Na dżoje mnie nie stać bo i tak cena tej koparki to prawie sznurek na szyje dla mnie.

Po prostu w cenie jaką mi zaproponowali chcę wysępić maksymalnie co się da :wink:

No więc gdzie się podziali nasi handlowcy ... ? :D

Awatar użytkownika
Hipo
Fachoperator

  • Posty: 922
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 21:05
  • Miejscowość: Jarosław
  • Pochwały: 9

Maszyna: 3CX Contractor '08
4CX Sitemaster '07
8030 ZTS '06

Firma: ..,,__--(::) - -__,,..


Postprzez Koparka » 03 Mar 2008 22:14

drogi kolego ja jak negocjowałem z dilerem o maszynie nowej JCB 3cx Contractor to mi za kilime powiedział ok 8tys zł a za instalacje do młota 10 tes zł

Koparka
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 28 Lut 2007 21:13
  • Miejscowość: okolice Krakowa
  • Pochwały: 1

Postprzez rudesmen » 06 Mar 2008 20:46

Niestety mało firm zakłada klimę do koparko-ładowarek, a jak już to prawie tyle samo co dealer biorą. Sam dużo się naszukałem zanim trafiłem do firmy która w ogóle chciał to zrobić - koło Wrocławia - cena ok 8 tyś. więc myślę że lepiej potarguj się i bierz z "fabryczną"

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2187
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Postprzez Bartek » 06 Mar 2008 20:50

Ja miałem fabryczną ale w czesicach wienc musieliśmy ja sami złożyć o dziwo działa :D
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez Hipo » 06 Mar 2008 21:36

No wiem że fabryczna jest w częsciach, gościu mi powiedział na IH że zadna kop-ład nie ma seryjnie, jedynie są zestawy do montażu. Pytam bo widziałem że niektórzy handlowcy udzielający sie na forum mają dostęp do takich pakietów, zawsze to jakby nie było to 5tyś to nie 8 powiedzmy :)

Awatar użytkownika
Hipo
Fachoperator

  • Posty: 922
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 21:05
  • Miejscowość: Jarosław
  • Pochwały: 9

Maszyna: 3CX Contractor '08
4CX Sitemaster '07
8030 ZTS '06

Firma: ..,,__--(::) - -__,,..


Postprzez Bartek » 06 Mar 2008 21:57

Dam Ci małą rade, jeżeli bendziesz zakładał używaną klimke to najpierw przejedź się do zakładu gdzie montują takie cacka zeby Ci ją sprawdzili, czy jest szczelna. Nabijają ją jakimś gazem i sprawdzają. Dasz jakiemuś kolesiowi 0.7l i głowa spokojna.
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez Dz0rdasz » 07 Mar 2008 13:38

Dla ciekawostki jak brałem volvo to za klimę było 4tys. euro dopłaty . A gdybym się decydował później to servis zaproponował mi to cacko za 20 000 zł. Tak że niewiem o czym piszecie, może macie na myśli klimatyzator?

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


Postprzez Hipo » 07 Mar 2008 18:17

Mamy na myśli, bynajmniej ja mam - klasyczną klimatyzację, sprężarka na silniku, węże, osuszacz, preso i parownik w puszcze obok nagrzewnicy.

Awatar użytkownika
Hipo
Fachoperator

  • Posty: 922
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 21:05
  • Miejscowość: Jarosław
  • Pochwały: 9

Maszyna: 3CX Contractor '08
4CX Sitemaster '07
8030 ZTS '06

Firma: ..,,__--(::) - -__,,..


Postprzez Jarewa » 07 Mar 2008 18:59

Nie wiem dlaczego sadzicie ze nie ma fabrycznej klimy do jcb ? Skoro bialo na czarnym mam w katalogu czesci o niej. nawet w dtr jest. Nawet w orginalnej istaliacji elektrycznej mimo braku klimy elektryka (kable sa) Dlatego sadze że jest fabryczna!! gościu wałek ci chce przycisnąc. A ja rok temu slyszałem od delera ze 4tys z nowa koparka.

[ Dodano: Pią Mar 07, 2008 6:02 pm ]
Dz0rdasz napisał(a):Dla ciekawostki jak brałem volvo to za klimę było 4tys. euro dopłaty . A gdybym się decydował później to servis zaproponował mi to cacko za 20 000 zł. Tak że niewiem o czym piszecie, może macie na myśli klimatyzator?



To zes przeplacił jak cholera!!

Czy wy ludzie uważacie ze klima to dziś coś nowego? to juz standart sie robi i tanieje.

[ Dodano: Pią Mar 07, 2008 6:38 pm ]
A IH niech z cenami sie wal!!

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2803
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Postprzez Hipo » 07 Mar 2008 22:08

Jarewa, pisze przecież któryś raz z kolei że klima jest dostępna jako pakiet do montażu, fabrycznie żadna maszyna nie ma klimatyzacji, jednak jest przygotowana do zamontowania jej. Po prostu w dowolnym momencie mozesz kupic zestaw, zamontować do koparki i cieszysz się fabryczną klimą :D

Awatar użytkownika
Hipo
Fachoperator

  • Posty: 922
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 21:05
  • Miejscowość: Jarosław
  • Pochwały: 9

Maszyna: 3CX Contractor '08
4CX Sitemaster '07
8030 ZTS '06

Firma: ..,,__--(::) - -__,,..


Postprzez americano88 » 30 Lip 2008 19:48

Hipo ma racje, jest wszystko przygotowane pod fabryczną kime , przychodzi w pudełku i zakładasz sam jak sie ogarniasz lub dajesz do serwisu. trzeba podać numer silnika bo jest kilka rozwiązań kól pasowych. 8 tyś klima, 2 tyś założenie w serwisie. jak kto woli.. :woot:

americano88
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 30 Lip 2008 19:21
  • Miejscowość: bond

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej