ketral
BSL TURBO
sunward
apteka

Rockster DUPLEX = Kruszarka udarowa+szczękowa

Rockster DUPLEX = Kruszarka udarowa+szczękowa

Postprzez DOZER M.K.M.G. » 13 Mar 2017 14:33

Mobilne kruszarki udarowe ROCKSTER (Duplex) to kruszarki z możliwością zamiany komory na szczękową

Kruszarki ROCKSTER Duplex to zaawansowane technologicznie kompaktowe kruszarki udarowe o dużej wydajności na podwoziu gąsienicowym.

Zastosowany w kruszarce napęd hydrostatyczny umożliwia większą kontrolę nad regulacją obrotów pracy wirnika, łatwość dostosowania parametrów pracy podzespołów kruszarki do indywidualnych potrzeb kruszenia, zmianę prędkości urządzeń według potrzeb bez konieczności zmiany prędkości obrotów silnika, przez co napęd hydrostatyczny jest bardziej odporny na uszkodzenia niż napęd mechaniczny.

Opatentowany system DUPLEX umożliwia naprzemienne stosowanie w tej samej kruszarce komory udarowej oraz szczękowej. Konwersja komory udarowej na szczękową z zaledwie kilka godzin.

Kruszarka w standardzie posiada wstępny odsiew (możliwość kierowania piasku na pryzmę z boku kruszarki lub bezpośrednio na taśmociąg główny), separator magnetyczny, system zraszający (dysze tłumiące pył powstały podczas kruszenia)

Dodatkowo kruszarkę można wyposażyć w skrzynię przesiewającą na taśmociągu głównym oraz taśmociąg powrotny, który kieruje nadgabaryt do kosza zasypowego w celu ponownego jego skruszenia.

Opcjonalnie dostępne jest: centralne smarowanie, waga do materiału końcowego, pompa wody, kompresor, osłony dźwiękowe, malowanie w dowolny kolor.

Image


-- 13 Mar 2017 16:33 --

Image

Awatar użytkownika
DOZER M.K.M.G.
Fizol

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 07 Sty 2013 21:07
  • Miejscowość: Koszalin

Maszyna: Long Reach

Firma: DOZER Mariusz Gołębiewski


Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

eRobocze

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej