wibako

nasz sklep internetowy - klinikamaszyn.pl

nasz sklep internetowy - klinikamaszyn.pl

Postprzez mechanior » 14 Kwi 2017 00:15

Zapraszamy do internetowego sklepu z częściami do maszyn CAT, filtrami, olejami, akcesoriami...

Są tam też dostępne młoty wyburzeniowe marki DHB której jesteśmy autoryzowanym serwisem i sprzedawcą.

Na naszym fanpage FB, na stronie www.klinikamaszyn.pl i na forum KOPACZKA.pl będą się pojawiały kody rabatowe uprawniające do zniżek, premii i nagród rzeczowych za dokonane zakupy.

Każdy klient ma ponadto pełne wsparcie techniczne z mojej strony czyli od Mechaniora :faja:

Oferujemy oleje DAYTONA, filtry HiFi, części oryginalne CAT, OEM i zamienniki.
Posiadamy także części do innych marek.
Jeśli nie znajdziecie interesującego was artykułu w sklepie pytajcie o wszystko naszych handlowców:
Robert 883-434-434 - części zamienne, młoty DHB
Monika 883-434-443 - filtry, oleje
Jakość obsługi gwarantujemy 15 letnim doświadczeniem w branży i setkami zadowolonych klientów!
Ostatnio edytowany przez mechanior 11 Lut 2022 21:08, edytowano w sumie 2 razy
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20865
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Reklama

simmet

aptekamaszyn.pl - nasz sklep internetowy - klinikamaszyn.pl

Postprzez przemula » 14 Kwi 2017 20:56

Wsparcie "mechaniora" jest bezcenne.Szczerze zazdroszczę że nie mam maszyny cat,jcb.
Chciałbym trafiać w swoim życiu na takich fachowców.Zauważyłem duży problem.Firmy które sprzedają części do maszyn wolnobieżnych,często nie nie potrafią własciwie doradzić,naprowadzić.
Pomyślności.

przemula
Młodszy operator

  • Posty: 158
  • Rejestracja: 12 Paź 2016 22:20
  • Miejscowość: Szczecin

Maszyna: Wózek widłowy TCM FG15

Firma: Produkcja


aptekamaszyn.pl - nasz sklep internetowy - klinikamaszyn.pl

Postprzez mechanior » 15 Kwi 2017 00:24

Podziwiam twoje zaangażowanie, niestety brak mi czasu na takie dopieszczanie sprzętu, wstyd się przyznać - nasz zabytkowy RAK nie ma hamulców, ładowania i cieknie z rozdzielacza (szewc i buty - te klimaty...) ale wyciągnąłem go z krzaków i pewnie się cieszy (na swój mechaniczny sposób) że jeszcze służy i zarabia na siebie.

A w temacie - to dbamy o to (dbam i zmuszam) by załoga klinikamaszyn.pl znała dobrze przedmioty którymi się zajmuje... dwa dni temu poskładaliśmy RAZEM z personelem sprzedaży CAŁY silnik Perkins RG... jestem z nich dumny zwłaszcza że dzięki nim zamiast dwu dniówek zamknęliśmy zlecenie w 5 godzin!
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20865
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej