Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Serwis Maszyn Budowlanych Czesci Zamienne JCB CAT KOMATSU

21 Mar 2018 21:53

Serwis maszyn budowlanych oraz nowe i używane części do CAT, Komatsu, VOLVO, JCB.

[b]Firma Powers Partner Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2009 r. Głównym profilem firmy jest sprzedaż części do maszyn budowlanych Caterpillar, Komatsu, JCB oraz Volvo, części do mostów i skrzyń biegów ZF i CARRARO oraz części do silników morskich i agregatów Caterpillar, Perkins.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem części silnikowych produkcji IPD.Nasza oferta obejmuje części i podzespoły do
koparko-ładowarek, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, ładowarek, spycharek, silników, silników morskich, agregatów prądotwórczych, hydrauliki siłowej.Powers Partner świadczy również usługi związane z remontami silników, remontami maszyn, regeneracją pomp hydraulicznych, hydrauliką siłową, serwisem maszyn.

Oferujemy szeroki wybór części oryginalnych i zamienników, atrakcyjne ceny, szybkie terminy realizacji. Służymy pomocą w prawidłowym doborze części zamiennych, ich właściwym zastosowaniu oraz w innych aspektach eksploatacji i napraw maszyn i silników. Do Państwa dyspozycji mamy również serwis mobilny.
[b]Zapewniamy części zamienne w tym głównie wysokiej klasy części do maszyn Volvo, Komatsu, Cat, Perkins,
dodatki do maszyn, a wszystko to w oryginałach i zamiennikach. Dbamy o Państwa zadowolenie, dlatego też zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze odpowiednich części do maszyn. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanego wyposażenia, bardzo atrakcyjne, często konkurencyjne ceny i krótki czas realizacji zamówienia oraz usługi serwisowe dla praktycznie wszystkich maszyn budowlanych.

Nasze usługi to pewność jakości i profesjonalizmu. Oferowane części zamienne, w tym głównie części do maszyn Caterpillar, części do maszyn Volvo oraz części Komatsu są zawsze najwyższej klasy. Doskonałe dopasowanie oraz pełna dokładność obsługi dla całego asortymentu jest naszym znakiem rozpoznawczym. Posiadamy także części do takich marek jak Cararro, FG WILSON, ZF. Możemy śmiało powiedzieć, że POWERS PARTNER to gwarancja najwyższej jakości .Serdecznie zapraszamy do kontaktu :) [/b]
+48 61 6247554
+48 61 6247557

biuro@powerspartner.pl. https://www.powerspartner.pl
Wyślij odpowiedź