wibako

Naprawy skrzyń biegów do ładowarek XCMG i inne

Naprawy skrzyń biegów do ładowarek XCMG i inne

Postprzez Katarzyna » 02 Gru 2019 15:00

Oferujemy naprawy i regeneracje skrzyń biegów w maszynach budowlanych.
Zapraszamy do kontaktu
533 735 320

Image


Image

Awatar użytkownika
Katarzyna
Pomocnik operatora

  • Posty: 59
  • Rejestracja: 26 Maj 2014 13:21
  • Miejscowość: Stalowa Wola

Maszyna: Ł34

Firma: Katarzyna


Reklama

simmet

Naprawy skrzyń biegów do ładowarek XCMG i inne

Postprzez Despero 1987 » 22 Mar 2020 14:28

Witam mam pytanie otóż nie działaja mi biegi w ladowarce kolowej xcmg zl 50g wersja CE na europe, skrzynie powershift, silnik cummins, skrzynia biegow zf. Skrzynia biegow wczesniej dzialala i nagle nie dziala wogole ani jazda w przod na biegu od 1 do 4 ani jazda do tylu rowniez na biegach 1 do 4. Czytalem ze to moze byc wina braku zasilania tylko nie wiem jak wyglada schemat instalacji elektrycznej od akumulatorow do kabiny operatora - przełącznika do jazdy - skrzyni biegow z cewkami. Na jakim kablu powinno byc zasilanie bo jest ich 8 sztuk róznego koloru kazdy i nie ma na nich oznaczen i idą one od dzwigni zmiany biegów ( wersja elektroniczna ) w kierunku podlogi kabiny operatora i pod kabiną za pomocą kostki połączone są wtyczką z 8 sztukami przewodów elektrycznych z których kazdy jest koloru białego. Macie Panstwo moze jakis schemat zeby sprawdzic jak te kable idą i na ktorych powinno byc zasilanie??. Nadmieniam iz ladowarka zostala wyprodukowana w polskim zakladzie XCMG w Kompinie w 2010 roku i jestem jej drugim wlascicielem. Z dokumentacji otrzymanej od pierwszego wlasciciela nie moge po schematach dojsc ktory kabel gdzie powinien isc i ktory kabel powinien miec zasilanie.

Proszę o odp. adrian_jarosz@o2.pl

Dziekuje z góry.

Awatar użytkownika
Despero 1987
Pomocnik operatora

  • Posty: 50
  • Rejestracja: 02 Sty 2020 19:24

Maszyna: XCMG ZL50G Europe CE , rok 2010,waga 18000kg

Firma: prywatna działalnosc


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej