wibako

kupno koparko-ładowarki do 130tyś

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

kupno koparko-ładowarki do 130tyś

Postprzez tomekmis » 01 Cze 2007 12:49

Witam
jestem zainteresowany kupnem koparko-ładowarki w cenie do okolo 130tyś zł
poradźcie jaki zakup bedzie najlepszy, to znaczy ktory sprzet jest najmniej awaryjny, ktory model bedzie najprosciej serwisowac a jestem z wieliczki koło krakowa, ktory model najmniej pali itp ?
mysle o modelach jcb 4CX i ewentualnie o cat 428C ??
co otym sadzicie ??
dodam ze jeszcze nie mialem do czynienia z koparko-ladowarkami dopiero zaczynam prace w tej dziedzinie
pozdrawiam i zgory dziekuje za odpowiedzi

tomekmis
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 01 Cze 2007 12:01
  • Miejscowość: Wieliczka

Reklama

simmet

Postprzez Dz0rdasz » 01 Cze 2007 17:16

Za 130tys 4CX lub CAT ? Nie będzie to rewelka sprzęcior :roll: Ale jak już to JCB , części duzo i tańsze niż do CAT.

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


Postprzez umberto » 01 Cze 2007 20:35

Dz0rdasz napisał(a):Nie będzie to rewelka sprzęcior


Bez przesady,w tym kraju rzadko kto pomyka na nowych maszynach a nawet leciwy cat potrafi przynieść satysfakcję finansową.Jedyny warunek to stan utrzymania co dotyczy nie tylko tej marki,ponoć i rolsa można złoma kupić...
Ogólnie jak na moją wiedzę jak i wiadomości,szukał bym zdrowego cata,w opiniach fachowców typu wprid,vakoss i takie tam ta maszyna jest nie do zajeb...żdżenia,cholernie trwała i solidnie wykonana z odpowiednich materiałów.Co do jcb,sam kocham ta markę jednak ciągnie się za nią mit anglika,leyland,rover...delikutaśna z lekka.Tak bynajmniej twierdzą osoby odpowiedzialne na dużą skalę za sprzęt budowlany.
Od siebie dodam tylko że jak sie od dziada kupuje to i cata złoma sie nabyje,więc oko szeroko otwarte i bez podniet bo te gubią.
Scorpions Group-kompleksowa elektronika obiektów,systemy telewizji przemysłowej,systemy alarmowe,kontrola dostępu,kontrola strażników.Stawiamy tylko na markowe rozwiązania gwarantujące niezawodność.
501-098-265

Awatar użytkownika
umberto
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 02 Sty 2007 09:17
  • Miejscowość: Grójec

Postprzez damian-cat » 07 Cze 2007 16:04

Ja tam polecam CAT 428 - 438. Mam do sprzedania 428C 1998 z Francji.
www.auto21.skyblog.com
Tel: 0-515.533.850.
Dorzucam nowe opony na przod. Nie pracowal w kraju. Stan BDB. 7.500h
Damian CAT

damian-cat
Fizol

  • Posty: 27
  • Rejestracja: 04 Maj 2007 22:21
  • Miejscowość: Biała Podlaska

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej