wibako

Brać JCB z 90r.?

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Brać JCB z 90r.?

Postprzez sebek4 » 30 Gru 2007 20:03

Mam problem chcę kupic koparke JCB rok 90 robiła tylko w polu, przenosiła palety i tylko tyle jest ładna ale ja niewiem gdzie co jest możecie mi napisac lub wyslac jakiś plan koparki czy cos takiego bo nic na ten temat.
Na jakim resorze morze bys co to jest ten teleskop
MOŻECIE MI NAPISAC NA GG 4853962 BYM BYL PARDZO WDZIECZNY JAK MI PODPOWIECIE PARE SPRAW ZWIAZANYCH Z TA KOPARKA CZY MOGE DAC TA CENE DZIEKI ODEZWIJCIE SIE NAPEWNO :?: DZIEKI POZDRAWIAM



Admin
Hipo ma rację! (lekko poprawiłem :) )
Ostatnio edytowany przez sebek4, 03 Sty 2008 19:11, edytowano w sumie 1 raz
Sebek

sebek4
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 30 Gru 2007 19:57
  • Miejscowość: Niedaleko

Reklama

simmet

Postprzez Hipo » 30 Gru 2007 20:38

Chłopie zredaguj ten tekst od nowa bo musiałem trzy razy to przeczytać zanim zakumałem o co tu chodzi. Poprawna polszczyzna nie boli a napewno ułatwi nam możliwość komunikacji i wtedy ktoś Ci pomoze i odpowie na pytnia.

Awatar użytkownika
Hipo
Fachoperator

  • Posty: 922
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 21:05
  • Miejscowość: Jarosław
  • Pochwały: 9

Maszyna: 3CX Contractor '08
4CX Sitemaster '07
8030 ZTS '06

Firma: ..,,__--(::) - -__,,..


Postprzez SWBT.S.A. » 30 Gru 2007 21:42

Chcesz instrukcje :?: To zobacz do działu donald :) . I pobierz/zobacz, hasło wiesz jakie? kopaczka.pl

SWBT.S.A.
Młodszy operator

  • Posty: 134
  • Rejestracja: 15 Wrz 2007 15:53
  • Miejscowość: Wro

Postprzez agil » 01 Sty 2008 12:51

Jezeli chodzi o te stare JCB do 91 roku generlanie pomijajac rok ale jezeli dbalo sie o ta maszyne to sa to maszyny nie do zajechania, nowe kop-lad JCB maja na noc przy nich, generalnie jezeli piszesz ze przewozila tylko palety ( w co neichce mi sie do konca wierzyc) no ale jezeli tak piszesz powinna byc calkiem rzeska. Teraz pytanie o te ukryte gwiazdki maszyna jest z turbem czy bez ? Instrukcja ktora jest na stronie nie do konca pasuje do 3CX-4 z tych lat. No ale sciagnac zawsze mozesz.

A jezeli chodzi ci o maszyne tego typu to zapytaj najlepiej Hipo albo Grzesia robia na tych maszynach.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej