wibako

Jaki żuraw: Faun, Liebherr czy PPM

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Jaki żuraw: Faun, Liebherr czy PPM

Postprzez Thygerrr » 01 Lis 2015 20:33

Szukam żurawia, powiedzcie mi koledzy coś o Faunie rtf 40.3, bo chcę coś takiego kupić, a może lepiej Liebherra 40-stke albo PPm-a? Proszę o porównanie tych dźwigów.
Ostatnio edytowany przez peckiel, 03 Lis 2015 20:56, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Posty wydzielone do nowego tematu.

Thygerrr
Operator

Maszyna: różne

Firma: Własna


Reklama

simmet

Re: Jaki żuraw: Faun, Liebherr czy PPM

Postprzez grubas1058 » 08 Lis 2015 22:46

Kolego dobrze abyś napisał do jakich robót ten dźwig potrzebujesz. fauna nie polecam brak serwisu w Polsce i drogie części i zarazem mało fachowców , ppm sporo tych dźwigów w Polsce cześć podzespołów renomowanych firm ale niska jakość wykonania i jakoś nie przypadły mi do gustu . Liebherr super dźwigi , uważane za najlepsze na swiecie , dobry dostęp do serwisu i nie autoryzowanych fachowców którzy dają rade. Sprzęt dopracowany , przyjazny operatorowi ,ale i najdroższy . Największe firmy dźwigowe w Polsce i Europie głównie a nawet wyłącznie bazują tym sprzęcie. Przy kupnie musisz bardzo uważać bo części do dźwigów są dużo droższe niż do koparek , ceny często powalają . Dużo sprzętu głównie u handlarzy za granicą jest po uszkadzane a zdiagnozować bardzo ciężko nawet dla fachowca więc ostrożnie , wiem to z doświadczenia .

grubas1058
Młodszy operator

  • Posty: 188
  • Rejestracja: 25 Sty 2009 11:23
  • Miejscowość: polska
  • Pochwały: 1

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej