wibako

zakup nowej minikoparki bobcat

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

zakup nowej minikoparki bobcat

Postprzez nunek » 10 Cze 2017 20:42

Witam serdecznie. przymierzam sie do zakupu nowego bobcata, interesuje mnie model e19. w związku z tym mam pytanie do operatorów takich maszyn, jak sie na nich robi, co z awaryjnością i na jakie ceny mozna liczyć realnie podczas zakupów. jakie dodatki z listy opcji się przydadzą? maszyna bedzie używana przy przyłączach wodno kanalizacyjnych oraz ewentualnie jakieś drobne usługi. Z góry dziękuje za pomoc.

nunek
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 10 Cze 2017 20:31

Maszyna: bobcat 320, 322

Firma: elwwod


Reklama

simmet

Re: zakup nowej minikoparki bobcat

Postprzez Marcindrze » 13 Cze 2017 22:06

Kolego ja mam cat 301.7 d 2015r grudziń maszyna ma zrobione 1380h nie na rzekam tylko jedna awaria na gwarancji pekniety przewód hydrauliki. Teraz polecił bym ci Takeuchi naprawdę dobrze zrobiona maszyna. W bob cat wadą jest to że mają trochę słaby silnik ale daje radę .Serwis tańszy niż do CAT. Oglądałem ostatnio Takeuchi zobacz sobie kolego obudowanie tej maszyny ,węże w dodatowych oplotach no i praca tej maszyny płynność ruchów itp.

Awatar użytkownika
Marcindrze
Fachoperator

  • Posty: 873
  • Rejestracja: 23 Sie 2009 20:18
  • Miejscowość: centralna Polska
  • Pochwały: 14

Maszyna: CAT 428E/2 CAT 432F PREMIER, CAT 301.7d

Firma: MARKOP


zakup nowej minikoparki bobcat

Postprzez Arcio » 04 Lip 2017 12:10

nunek napisał(a):przymierzam sie do zakupu nowego bobcata, interesuje mnie model e19

Ja bym chyba odpuścił tego Bobcata, zainteresuj się Takeuchi TB219 i skup na niej uwagę :)

Awatar użytkownika
Arcio
Fachoperator

  • Posty: 1065
  • Rejestracja: 10 Gru 2010 15:05
  • Miejscowość: Rybnik
  • Pochwały: 71

Maszyna: gąsienicowa, japońska :)

Firma: Kant i bubel.


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej