wibako

Koparko-ładowarka czy mecalac

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Koparko-ładowarka czy mecalac

Postprzez edward93 » 17 Wrz 2017 15:48

Witam, Planuje kupić koparko-ładowarke lub mecalaca. Mój budżet to około 60 tyś. Maszyna ma służyć do wynajmu oraz usług, Kopanie fundamentów, niwelacje terenów, czyszczenie rowów, rozładunek towaru. Nie jestem do końca pewny który sprzęt byłby lepszy. Osobiście myślałem nad Mecalac, jednak szukam ludzi którzy mają większe doświadczenie i doradzą mi oraz podają przyczyny dlaczego warto kupić dany sprzęt.


Pozdrawiam,
Ed.

edward93
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 17 Wrz 2017 15:33

Maszyna: chwilowo brak

Firma: brak


Reklama

simmet

Koparko-ładowarka czy mecalac

Postprzez saklawi » 22 Wrz 2017 14:39

Mecalac wielofunkcyjny i chyba bardziej uniwersalny. Jeszcze możesz wziąć pod uwagę ktorych maszyn jest więcej w okolicy

saklawi
Pomocnik operatora

Maszyna: Case 580 SR

Firma: Firma uslugowa


Koparko-ładowarka czy mecalac

Postprzez MARIO/MECALAC » 23 Wrz 2017 11:05

Powiem tak. Nie ma lepszej maszyny niż Mecalac. Jak masz dużo miejsca na budowie, dłuższe dojazdy to tradycyjna koparko ładowarka. Ale wiemy dobrze że teraz takie budowy to tylko wielkie inwestycje, ludzie mają coraz mniejsze place budowy. A na ciasnoty nadaje się idealnie Mecalac, ale za 60 tys nie kupisz nic ciekawego. Za 100 netto jest problem kupić coś sensownego z Mecalaca. Oglądałem kilka miesięcy temu kilka sztuk po 130 netto i nie było w czym wybrać.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej