Przełącz do głównego szablonu
Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"
Wyślij odpowiedź

CATERPILLAR 326F

01 Gru 2017 16:36

Witam,

Noszę się z zamiarem zakupu nowej CAT 326F ... ale mało jest chyba maszyn na rynku ... ?

Można prosić o namiary na firmy które używają takiej maszyny w swojej flocie - jak ktoś może. Chętnie sprawdzę opinie/na żywo w terenie.

Z góry dziękuję !

Roman S

Re: CATERPILLAR 326F

02 Gru 2017 11:28

Ja pracuje na 330f z tego roku 1600h jak narazie przepracowane. Powiem szczerze uczucia mam mieszane: po pierwsze duzo zuzywa ad blue (ok 24l na 5 dni pracy), po drugie od poczatku mielismy problemy z oprogramowaniem ,maszyna od czasu osiagniecia ok 800 godzin co kilka dni przechodzila w tryb awaryjny i wyrzucala bledy silnika i emisji spalin.Dopiero miesiąc temu aktualizacja oprogramowania ,ktora zajela pol dnia (czwarta z kolei) pomogła.Silnik potrafi spalic troche oleju,ergonomia kabiny z radiem za plecami i panelem ogrzewania z tylu kabiny jest dramatyczna!z plusow to na pewno bardzo mocna i precyzyjna maszyna, ja pracuje na niej z gpsem i musze przyznac ,że nie ma co narzekac.a i zapomnialbym,absolutnie nie myć myjka cisnieniowa bo naklejki odpadają jak z zabawki:/ jezeli mam byc szczery to polecam hitachi,swietne maszyny ,chyba najlepsze na tą chwile. Pozdrawiam.
Wyślij odpowiedź