wibako

Jaki Mlot ?

Jaki Mlot ?

Postprzez Pisak312 » 21 Lut 2019 22:14

Witam , panowie jaki kupic młot tak zeby byl,nie nastawiam sie na jakies wyburzenia , poprostu sporadycznie sie przyda robie na drogach i na wynajmach czasem cos sie trafi , mam koplety lyzek widly chwytak brakuje tylko mlota, chcialbym go zapinac do kolowki 17 ton i gaski 24 czy znajde taki ktory spelni moje oczekiwania? jesli tak to jaki? co polecacie mozliwe taniego , co jesli uzywka ? a co jesli nowy ?mile widziane linki do aukcji. Pozdrawiam wszystkich kopaczy ! :piwo:

Pisak312
Operator

Maszyna: Liebherr 316

Firma: usługi sprzętowe


Reklama

simmet

Jaki Mlot ?

Postprzez peckiel » 21 Lut 2019 23:03

Zainteresuj się młotem firmy DHB. Stosunek jakości do ceny jest na prawdę super. Nie ma sensu wywalać kasy na markowy młot gdzie płacisz w większości ceny tylko za nazwę. DHB jest solidnie wykonany no i masz magazyn części w Polsce gdzie dostaniesz wszystko w krótkim czasie. Dokładnie myślę, że ci będzie pasował taki model jak ja mam czyli 135s. Używam dokładnie do tego samego do czego ty chcesz używać. Skontaktuj się z firmą https://www.klinikamaszyn.pl/ Robert Bisaga 883-434-434. Ja od nich mam.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej