Przełącz do głównego szablonu
Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"
Wyślij odpowiedź

Stalowa czy Alu

24 Maj 2019 15:33

Co polecacie naczepę wywrotkę stalową czy aluminiową pod piasek i żwir ? Jaką firmę ?
Co powiecie o Wieltonie Strong Master ?
Fajna sprawa taki napęd
https://www.youtube.com/watch?v=PoyTqlJNu0E
Ostatnio edytowany przez DUCATEX 25 Maj 2019 11:27, edytowano w sumie 2 razy

Stalowa czy Alu

24 Maj 2019 17:08

Pod piasek i żwir to wiadomo że aluminiowa. To nie są agresywne materiały, a naczepa jest lżejsza, można wozić więcej. Jakbyś woził gruz, głazy, jakąś zanieczyszczoną ziemię, to można się zastanawiać nad stalową muldą.

Re: Stalowa czy Alu

24 Maj 2019 23:23

Luka napisał(a):Pod piasek i żwir to wiadomo że aluminiowa. To nie są agresywne materiały, a naczepa jest lżejsza, można wozić więcej. Jakbyś woził gruz, głazy, jakąś zanieczyszczoną ziemię, to można się zastanawiać nad stalową muldą.

Może i tak ale wiadomo co życie przyniesie trzeba będzie gruzy wozić .

Stalowa czy Alu

25 Maj 2019 11:06

No to facet, zdecyduj się jakie są warunki wejściowe. Pytasz o żwiry i piaski, a teraz chcesz wozić gruz.

Re: Stalowa czy Alu

25 Maj 2019 11:21

Luka napisał(a):No to facet, zdecyduj się jakie są warunki wejściowe. Pytasz o żwiry i piaski, a teraz chcesz wozić gruz.

Teraz nie ale czas pokaże taki sprzęt nie kupuje się na tydzień miesiąc teraz mam robote na piaski a co potem różnie to może być.

Stalowa czy Alu

25 Maj 2019 16:10

Ale właściwie wszystko masz napisane w pierwszym poście:
Luka napisał(a):Pod piasek i żwir to wiadomo że aluminiowa. To nie są agresywne materiały, a naczepa jest lżejsza, można wozić więcej. Jakbyś woził gruz, głazy, jakąś zanieczyszczoną ziemię, to można się zastanawiać nad stalową muldą.

Teraz to już sam musisz zdecydować co będzie dla Ciebie lepsze.

Stalowa czy Alu

26 Maj 2019 09:28

Teraz się zorientowałem, że to ten koleś, co kupuję ciężarówkę Forda. Wie swoje, pyta o opinie, po czym stwierdza, że wie lepiej. Jakbym się wcześniej zorientował, to bym nawet nie odpisywał, bo to stara czasu.

Stalowa czy Alu

26 Maj 2019 20:47

Stalowa markowa rynna - wagi od 5500kg

Re: Stalowa czy Alu

30 Maj 2019 13:15

Też się zastanawiałem, wybrałem stalową z tego samego powodu
DUCATEX napisał(a):Może i tak ale wiadomo co życie przyniesie trzeba będzie gruzy wozić .

Także odpowiedź prosta. W moim przypadku różnica wynosiła 800 kg.
Wyślij odpowiedź