wibako

Prace ziemne przy budowie Domu i wokół Domu

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Prace ziemne przy budowie Domu i wokół Domu

Postprzez rafsal » 10 Maj 2020 20:59

Moi gruz może na takiego wyglada ale to sprzęt pancerny. Żadna zwolnica tam na pewno nie pęknie jak w nowszych modelach innych wiodących marek, silnik perkins będzie chodził nawet bez oleju(taki żart) pompa hydrauliczna fakt ze się kończy ale wybaczam bo nie rozbierana była od prawie 35lat tak 35lat sam nie wierzyłem. A to ze coś tam i tu kapnie czy waż strzeli to już normalne.
Jeśli kolega co założył ten temat chce to mogę mu swojego Forda prekursora New Hollanda sprzedać to zrobi i jemu robotę bo ja przesiadam się na coś młodszego.

rafsal
Pomocnik operatora

  • Posty: 56
  • Rejestracja: 17 Gru 2019 20:12
  • Miejscowość: Lubelskie
  • Pochwały: 1

Maszyna: Ford 550

Firma: Zamierzam otworzyć


Reklama

simmet

Re: Prace ziemne przy budowie Domu i wokół Domu

Postprzez Jasiuhonda » 10 Maj 2020 23:15

Ja tez od jakiegos czasu planuje kupic koparko ladowarke na wlasny uzytek. Mam duzo pracy w gospodarstwie w ziemi i dlubie ciagnikiem z.turem ale nie zrobie tego co koparka.jak kupie i bedw mial.czas to jeszcze na fuche moze pojade...

Jasiuhonda
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 10 Maj 2020 23:08

Maszyna: Niemam

Firma: Dom


Re: Prace ziemne przy budowie Domu i wokół Domu

Postprzez rafsal » 10 Maj 2020 23:21

Jasiuhonda napisał(a):Ja tez od jakiegos czasu planuje kupic koparko ladowarke na wlasny uzytek. Mam duzo pracy w gospodarstwie w ziemi i dlubie ciagnikiem z.turem ale nie zrobie tego co koparka.jak kupie i bedw mial.czas to jeszcze na fuche moze pojade...


Uważaj Panie... bo sobie pętle na szyi zaciskasz :D

rafsal
Pomocnik operatora

  • Posty: 56
  • Rejestracja: 17 Gru 2019 20:12
  • Miejscowość: Lubelskie
  • Pochwały: 1

Maszyna: Ford 550

Firma: Zamierzam otworzyć


Re: Prace ziemne przy budowie Domu i wokół Domu

Postprzez Jasiuhonda » 11 Maj 2020 06:45

Jak kupie koparke za 35 kola i przy niej troche zrobie to i tak wyjde na swoje. Mysle o case 580 znajomy ma i sobie chwali.

Jasiuhonda
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 10 Maj 2020 23:08

Maszyna: Niemam

Firma: Dom


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej