wibako

Planowany zakup koparko-ladowarki

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Planowany zakup koparko-ladowarki

Postprzez MatKrol » 05 Paź 2020 22:08

Witam jako nowy na forum witam wszystkich, od dłuższego czasu przeglądam forum i wiele potrzebnych mi informacji znalazłem właśnie tutaj jestem z woj lubelskiego i będę otwierał działalność pracując po pracy na własnym sprzęcie właśnie zapisałem się na kurs i planuje kupić sprzęt za 80tys netto.
Ogólnie w regionie trudno o usługi tego typu długie terminy itp dlatego zdecydowałem się na ten temat będę poszukiwał cat 328 lub jcb 3cx z racji tego że sprzęty te są najbardziej popularne i najwięcej części zamiennych z drugiej ręki. Jeśli ktoś jest w stanie wskazać jakiś dobry sprzęt lub polecanego handlarza to był bym wdzieczny
Proszę o opinię na temat firmy kmrent jak że sprzętami i na ile negocjowana jest cena maszyn

MatKrol
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 04 Paź 2020 12:14

Maszyna: Cat 328
Jcb 3cx

Firma: Firma usługowa


Reklama

simmet

Re: Planowany zakup koparko-ladowarki

Postprzez dawidg2 » 05 Paź 2020 22:31

Szukaj prywatnej maszyny a nie po handlarzach. Spytaj Mechaniora nieraz jakiś jego klient sprzedaje maszyny.

Ale za 80k to cudów nie oczekuj plus miej tak z 10-15k na ewentualne przygotowanie maszyny do pracy.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Re: Planowany zakup koparko-ladowarki

Postprzez MatKrol » 07 Paź 2020 18:33

Dzięki za odpowiedź z tym budżetem nie liczę na nowszy sprzęt niż 2000r jedyna maszyna zadbana niedawno się sprzedała 20km odemnie mecalac 10msx w kwocie 50 tys brutto ale niestety za późno się obadalem niestety jeszcze nie obracam się w kręgach właścicieli takich maszyn więc będzie trudno.

Jeszcze pytanie czy może warto zainwestować w mniej popularne maszyny typu komatsu czy fermec?jakie macie porównanie do tych maszyn?

I niech ktoś podpowie jakie dokumenty w czasie kupna powinienem wziąć od sprzedającego i co powinien on posiadać jako właściciel sprzętu zarówno kupując na fakturę jak i umowę kupna sprzedaży

MatKrol
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 04 Paź 2020 12:14

Maszyna: Cat 328
Jcb 3cx

Firma: Firma usługowa


Re: Planowany zakup koparko-ladowarki

Postprzez 8x8 » 07 Paź 2020 18:57

80-100k - bierzesz co ma i znikasz albo idziesz do salonu i oczekujesz benefitów :ok:

8x8
Fachoperator

Maszyna: KAISER

Firma: ARCH-IN


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej