wibako

Zakup koparko-ładowarki

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Postprzez umberto » 08 Sty 2007 21:55

Myślę że na początek taka maszyna za takie pieniądze to jak prezent od losu.W sumie mój stary ferduś prześmigał 3 latka i nic ale to nic nie nawaliło.No poza pompą,tatuś nalał starej syfiastej ropki... :cry:
Scorpions Group-kompleksowa elektronika obiektów,systemy telewizji przemysłowej,systemy alarmowe,kontrola dostępu,kontrola strażników.Stawiamy tylko na markowe rozwiązania gwarantujące niezawodność.
501-098-265

Awatar użytkownika
umberto
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 02 Sty 2007 09:17
  • Miejscowość: Grójec

Reklama

simmet

Postprzez Dawid_23 » 08 Sty 2007 23:53

umberto napisał(a):To był 91 rok,poszedł za 40 tyś. z VAT-em.


Ja dzwonilem w sprawie tego MF'a z 2 miesiace temu i juz bylo nieaktualne a babka powiedziala mi ze poszedl za o ile dobrze pamietam 42+VAT :D

Dawid_23
Fizol

  • Posty: 26
  • Rejestracja: 08 Sty 2007 10:51
  • Miejscowość: Włocławek

Postprzez umberto » 21 Lut 2007 23:10

No cóż,pewne sprawy się zmieniły,jeśli już taki sprzęt to tylko raczej na równych kołach.Lookam na case,fajne,ale te dżojstiki,niby wygodne ale chyba awaryjne.Jak multipilot w jungheinrich-ach.I tak przy okazji,case ma chyba nizsze kółka od 3/4cx super?
Scorpions Group-kompleksowa elektronika obiektów,systemy telewizji przemysłowej,systemy alarmowe,kontrola dostępu,kontrola strażników.Stawiamy tylko na markowe rozwiązania gwarantujące niezawodność.
501-098-265

Awatar użytkownika
umberto
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 02 Sty 2007 09:17
  • Miejscowość: Grójec

Postprzez SITEMASTER » 22 Lut 2007 20:46

Wszyscy mówią , że dżoje sie psują, ale nikomu sie jeszcze nie zepsuły. Ja mam takie w Atlasie i precyzja jest 100 razy lepsza niz w koparko-ładowarce na normalnych drążkach.

Awatar użytkownika
SITEMASTER
Fachoperator

  • Posty: 705
  • Rejestracja: 13 Lut 2006 16:37
  • Miejscowość: Olkusz

Postprzez umberto » 22 Lut 2007 22:01

SITEMASTER, kusisz? :D Powiem tylko tyle że takie rozwiązanie techniczne kusi,kusi na obrazkach ale z doświadczenia wiem że różnie z tym bywa.
Sporo katowałem wózki widłowe jungheinricha,nowsze z multipilotem czyli to co case zastosowało częściej czekało na technika.I tego się obawiam.Nie stać mnie na przestoje,bank czuwać będzie.
A tak P.S.
Jeśli mi wsio się uda to będziesz bardzo z mej strony "męczony" :wink:
Scorpions Group-kompleksowa elektronika obiektów,systemy telewizji przemysłowej,systemy alarmowe,kontrola dostępu,kontrola strażników.Stawiamy tylko na markowe rozwiązania gwarantujące niezawodność.
501-098-265

Awatar użytkownika
umberto
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 02 Sty 2007 09:17
  • Miejscowość: Grójec

Postprzez Grześ » 23 Lut 2007 16:00

Mój JCB3cx jest na joystikach hydraulicznych . Precyzja pracy jest mniejsza niż na bezpośrednim sterowaniu , jednak pozycja pracy jest lepsza , wygodniejsza . Jednak powoduje to że zamiast 14 węży do rozdzielacza dochodzi 26 , poza tym nie możliwe jest uszczelnienie tego rozdzielacza ponieważ przy każdej sekcji są po dwa oringi : na górze i na dole czyli 4 i każdy tylko kropelkę ....

Grześ
Fachoperator

  • Posty: 599
  • Rejestracja: 09 Lip 2006 19:25
  • Miejscowość: Kraków
  • Pochwały: 9

Maszyna: Jcb3cx


Postprzez SITEMASTER » 24 Lut 2007 17:20

umberto napisał(a):Jeśli mi wsio się uda to będziesz bardzo z mej strony "męczony" :wink:

Co to znaczy ??

Awatar użytkownika
SITEMASTER
Fachoperator

  • Posty: 705
  • Rejestracja: 13 Lut 2006 16:37
  • Miejscowość: Olkusz

Postprzez umberto » 24 Lut 2007 20:11

SITEMASTER napisał(a):Co to znaczy ??


Nowy sprzęt równa się masa niewiadomych co równa się mnóstwo pytań.A poluję na używanego 4 bądź 3 cx-a super.I jak upoluję to pewnie będę Cię zanudzał różnymi pytaniami.O ile się w ogóle zgodzisz... :roll:
Scorpions Group-kompleksowa elektronika obiektów,systemy telewizji przemysłowej,systemy alarmowe,kontrola dostępu,kontrola strażników.Stawiamy tylko na markowe rozwiązania gwarantujące niezawodność.
501-098-265

Awatar użytkownika
umberto
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 02 Sty 2007 09:17
  • Miejscowość: Grójec

Postprzez SITEMASTER » 24 Lut 2007 20:40

O ile czas pozwoli to pomoge. Sam też zanudzałem kumpli jak kupiłem 4 CXa.

Awatar użytkownika
SITEMASTER
Fachoperator

  • Posty: 705
  • Rejestracja: 13 Lut 2006 16:37
  • Miejscowość: Olkusz

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej