wibako

KOMATSU WB97R

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

KOMATSU WB97R

Postprzez majki » 22 Mar 2007 18:34

Witam Serdecznie ! Jestem tu nowy i odrazu mam do was zapytanie;) Co możecie mi powiedziec o tej koparko ładowarce KOMATSU WB97R ? Mam zamiar zakupić nowy sprzęt i zastanawiam sie własnie nad tym modelem.

Pozdro.

majki
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 22 Mar 2007 18:31
  • Miejscowość: POZNAŃ

Reklama

simmet

Postprzez SITEMASTER » 22 Mar 2007 19:07

No to ja sie wypowiem bo miałem z nią troche do czynienia. Maszyna się zwinnie i szybko porusza. To chyba tyle jeśli chodzi o zalety. Podstawowa wada to łyzka przednia, jest zbyt mała. Ma bardzo wąską szczękę przez co mało się na nią nabiera. Pracowałem obok ttakiej na budowie i w swojej łyżke w 4CXie miałem dwa razy więcej urobku niż koleś w Komatsu.
Gdy zastanawiałem się rok temu nad kupnem nowej maszyny oglądałem Komatsu u dealera w Mysłowicach. W czasie jazdy próbnej zacięła się ta automatyczna skrzynia i koleś nie mógł włączyć 3 biegu, a potem coś nawaliło przy trybach jazdy i nie chciały sięe przełączać. Wtedy powiedziałem dziękuje i do widzenia. Kupiłem 4CXa i nie żałuje ani trochę.

Awatar użytkownika
SITEMASTER
Fachoperator

  • Posty: 705
  • Rejestracja: 13 Lut 2006 16:37
  • Miejscowość: Olkusz

Postprzez Bartek » 22 Mar 2007 20:06

Bardzo dużo elektoniki, która często lubi się psóć...
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez majki » 23 Mar 2007 12:45

SITEMASTER napisał(a):No to ja sie wypowiem bo miałem z nią troche do czynienia. Maszyna się zwinnie i szybko porusza. To chyba tyle jeśli chodzi o zalety. Podstawowa wada to łyzka przednia, jest zbyt mała. Ma bardzo wąską szczękę przez co mało się na nią nabiera. Pracowałem obok ttakiej na budowie i w swojej łyżke w 4CXie miałem dwa razy więcej urobku niż koleś w Komatsu.
Gdy zastanawiałem się rok temu nad kupnem nowej maszyny oglądałem Komatsu u dealera w Mysłowicach. W czasie jazdy próbnej zacięła się ta automatyczna skrzynia i koleś nie mógł włączyć 3 biegu, a potem coś nawaliło przy trybach jazdy i nie chciały sięe przełączać. Wtedy powiedziałem dziękuje i do widzenia. Kupiłem 4CXa i nie żałuje ani trochę.


A wiesz może ile kosztuje nowa 3CX super albo 4Cx? Bo ta Komatsu jest dosyc tania 220tyś.

majki
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 22 Mar 2007 18:31
  • Miejscowość: POZNAŃ

Postprzez SITEMASTER » 23 Mar 2007 17:21

4CX ponad 300 tys, a 3cx to nie wiem.

Awatar użytkownika
SITEMASTER
Fachoperator

  • Posty: 705
  • Rejestracja: 13 Lut 2006 16:37
  • Miejscowość: Olkusz

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej