wibako

chce kupic maszyne

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

chce kupic maszyne

Postprzez nowy84 » 26 Mar 2007 18:21

witam wszystkich od pewnego czasu interesuje sie koparko ładowarka, ale jestem w tym temacie nowy. Probowalem zapisac sie na kors operatora ale maja miejsca dopiero wolne w lipcu czyli duze zainteresowanie. Moje pytanie brzmi jakie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi. Chcial bym zakupicz maszyne w lising i sami rozumiecie ze raty trzeba placicz ale czy bedzie z czego ile teraz kosztuje srednio godzina pracy i jak praca jestescie obłozeni??

Doradcie mi jaka maszene najlepiej na poczatek kupic z lat 90-96 Dziekuje za jakiekolwiek info

nowy84
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 26 Mar 2007 18:14
  • Miejscowość: WROCŁAW

Reklama

simmet

Postprzez Nazar » 26 Mar 2007 18:56

Po pierwsze możesz zapomnieć, że jakaś firma leasingowa zdecyduje się na finansowanie maszyny z lat 90 - 96. Z reguły jest tak, że leasing koparki musi się zakończyć najpóźniej w 10 roku od wyprodukowania.

Nazar
Młodszy operator

  • Posty: 183
  • Rejestracja: 08 Wrz 2006 14:50
  • Miejscowość: Mazowsze
  • Pochwały: 3

Postprzez nowy84 » 26 Mar 2007 19:32

rozumiem ze musze poszukac nowszej maszyny i co dalej?? dziekuje

nowy84
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 26 Mar 2007 18:14
  • Miejscowość: WROCŁAW

Postprzez Nazar » 26 Mar 2007 20:16

nowy84 napisał(a):rozumiem ze musze poszukac nowszej maszyny i co dalej?? dziekuje


Nie wiem, o co pytasz w ten sposób? Kwestia leasingu maszyny ok 2000 rocznika nie nastręcza problemu. Natomiast kwestia jej zatrudnienia potem to juz inna sprawa, aczkolwiek firmy ostatnio nie narzekają na brak kontraktów. Doskwiera im bardziej brak ludzi i czasami maszyn właśnie....

Nazar
Młodszy operator

  • Posty: 183
  • Rejestracja: 08 Wrz 2006 14:50
  • Miejscowość: Mazowsze
  • Pochwały: 3

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej