wibako

Minikoparka

Miejsce do zadawania pytań typu: "3CX czy 428?"

Moderator: peckiel

Minikoparka

Postprzez AREKPL11 » 03 Maj 2010 19:30

Witam potrzebuje dokupić mini 1,5t w granicach 30 tyś. Co byście radzili za maszynę ?! nowe to nie będzie! Ja wiem ale części ,filtry oleje dostępność ,zamienniki i tak dalej ! ciekaw jestem opini Ludzi co używają takie maszyny ponoszą koszty utrzymania i tym podobne.
to że maszyna maszynie danej marki i typu jest nie równa! nikt mnie nie przekonywać nie musi ! ale chodzi mi o to że Kubota xxx jest w tym lepsza od Jcbxxx a w tym gorsza itd. Dzięki za wszystkie mądre rady i te inne też ! Jak ktoś ma coś takiego do odsprzedania to chętnie oglądnę :D

AREKPL11
Operator

  • Posty: 313
  • Rejestracja: 12 Sty 2010 18:45
  • Miejscowość: KATOWICE,PSARY
  • Pochwały: 4

Maszyna: CAT,CASE,VOLVO,HITACHI

Firma: KOPIE I ZASYPUJE Z TEGO SIĘ UTRZYMUJE


Reklama

simmet

Re: Minikoparka

Postprzez eksodus » 14 Maj 2010 15:34

AREKPL11 napisał(a):Witam potrzebuje dokupić mini 1,5t w granicach 30 tyś. Co byście radzili za maszynę ?! nowe to nie będzie! Ja wiem ale części ,filtry oleje dostępność ,zamienniki i tak dalej ! ciekaw jestem opini Ludzi co używają takie maszyny ponoszą koszty utrzymania i tym podobne.
to że maszyna maszynie danej marki i typu jest nie równa! nikt mnie nie przekonywać nie musi ! ale chodzi mi o to że Kubota xxx jest w tym lepsza od Jcbxxx a w tym gorsza itd. Dzięki za wszystkie mądre rady i te inne też ! Jak ktoś ma coś takiego do odsprzedania to chętnie oglądnę :D


www.denison.com.pl
krk

eksodus
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 14 Maj 2010 15:21
  • Miejscowość: Kraków

Postprzez AREKPL11 » 14 Maj 2010 16:29

Widzę że wszyscy bardzo zarobieni i nie mają czasu aby co mądrego napisać a szkoda ! :cry: Temat myślę że dość konkretny w stosunku do " jaką łychą kopać pod fundamenty " ! czy coś w tym stylu :wall:

AREKPL11
Operator

  • Posty: 313
  • Rejestracja: 12 Sty 2010 18:45
  • Miejscowość: KATOWICE,PSARY
  • Pochwały: 4

Maszyna: CAT,CASE,VOLVO,HITACHI

Firma: KOPIE I ZASYPUJE Z TEGO SIĘ UTRZYMUJE


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej