wibako

MAX 95 vs GRUNDOMAT?

HDD, kraking, pipebursting, przewierty, przeciski, renowacje

MAX 95 vs GRUNDOMAT?

Postprzez synio77 » 28 Sie 2012 11:40

witam, rozważam zakup drugiego kreta o średnicy do 100 mm i nie wiem co wybrać. Interesuje mnie MAX 95 lub
GRUNDOMAT. Chciałbym wykonywać przeciski do ok. 20-30m i potrzebuję celnej maszyny. Obecnie pracuję na HERCU 130L ale na dłuższe odcinki maszynę wynosi do góry. Mniejszy kret celniejszy posłuży mi do otworu pilotowego a później poszerzenie na 130mm drugim kretem do rury 110 lub 125.
Mam więc pytanie. Czy warto pchać kasę w niemca czy Polski MAX też sobie dobrze poradzi? proszę o porady.

synio77
Pomocnik operatora

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 29 Wrz 2011 11:12

Maszyna: Kret HP130L Hercu Pneumatic


Reklama

simmet

Re: MAX 95 vs GRUNDOMAT?

Postprzez Markus17 » 07 Lis 2012 11:25

Witam, zdecydowanie polecam Ci Grundomata, a w szczególności tą nową serie N. Zupełnie inna technologia, ma koronową głowice, jest szybki i bardzo celny. Kolega kupił niemieckiego kreta N i jest bardzo zadowolony. Tuleje nie są klejone tylko mają kołki rozporowe. Z termą będziesz miał problemy przy gwarancji, ponieważ mają czujnik w oliwiarce i zawsze powiedzą Ci, że przekroczyłeś dozwolone ciśnienie i możesz zapomnieć o gwarancji. Przy dłuższej eksploatacji niemiecki kret Ci się zwróci dwukrotnie. Pozdr

Markus17
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 06 Lis 2012 16:45

Maszyna: hanix, hercu, Tracto-Technik


Re: MAX 95 vs GRUNDOMAT?

Postprzez STM » 22 Lis 2012 23:18

przez Markus17 » Śro Lis 07, 2012 10:25 am

"Z termą będziesz miał problemy przy gwarancji, ponieważ mają czujnik w oliwiarce i zawsze powiedzą Ci, że przekroczyłeś dozwolone ciśnienie i możesz zapomnieć o gwarancji."

Kolego Markus17 możesz coś wiecej powiedzię o tym czujniku bo na dzień dzisiejszy nic nie wiem o tym czy to posiadam a może mam powiedz mi jak to wygląda :?: .

STM
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 13 Gru 2011 10:37
  • Miejscowość: Legnica

Maszyna: CAT 428E, Max K95S, MAX K130S,CopmAir C38 2005 rok


Re: MAX 95 vs GRUNDOMAT?

Postprzez Menedżer Produktu TT » 27 Lis 2012 10:12

Szanowni Użytkownicy Forum KOPACZKA,

Temat rejestratora był już poruszany w wątku: viewtopic.php?f=21&t=10895.
Przypominamy, że nigdy nie wymagamy dostarczenia nam rejestratora, przy okazji prac serwisowych maszyn. Rejestrator nie jest integralną częścią olejacza. Rejestrator montowany jest jako opcja, na specjalne polecenie Klienta. Jego rolą jest dostarczanie Klientowi informacji o przepracowanych przez maszynę godzinach. Klient sam decyduje, czy chce posiadać rejestrator w urządzeniu smarującym, czy nie. Jeśli Klient nie zamówił rejestratora, może być pewien, że nie posiada go w swoim olejaczu. W kontaktach z Klientami, nigdy nie powołujemy się na dane z rejestratora.

Wszystkich zainteresowanych tematem, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Z wyrazami Szacunku

Terma Technologie
Menedżer Produktu
terma-max.com
kret@terma-max.com
tel. +48 (58) 694 05 13
Ostatnio edytowany przez Menedżer Produktu TT, 30 Gru 2014 10:19, edytowano w sumie 1 raz

Menedżer Produktu TT
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 14 Paź 2011 10:43

Maszyna: MAX


MAX 95 vs GRUNDOMAT?

Postprzez Markus17 » 04 Lut 2013 11:40

Widać, że producenci są bardzo aktywni na forum... Szkoda, że zupełnie inaczej się odnoszą jak już kupimy maszynę. Ten czujnik znajduje się w oliwiarce. I ma wejście typu PIN

Markus17
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 06 Lis 2012 16:45

Maszyna: hanix, hercu, Tracto-Technik


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej