wibako

HDD - kierunkowe przewierty sterowane

HDD, kraking, pipebursting, przewierty, przeciski, renowacje

Postprzez agil » 21 Gru 2008 00:47

Rozwiertak musi byc wiekszy te 30% od wciaganej rury, nie ma takiej mozliwosc zeby napor betonitu zgniol rure to raczej nie mozliwe, a jezeli rozwiertak byl za maly to predzej zaciagniecie rure biorac pod uwage ze jeszcze pluczka zle dobrana do terenu to zaciagniesz rure, ale zeby ja zgniotlo podejrzewam ze to cos w gruncie spowodowalo zagniecenie rury a nie rozwiertak ani bentonit.

Pozdro

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Reklama

simmet

Postprzez wesoly78 » 11 Sie 2009 19:11

witam! chcialbym zakupic wiertnice do przewiertow sterowanych,przyznam ze oprocz tego ze widzialem moze trzy razy jak wciagali taka rure nie za bardzo sie znam na tym sprzecie.czy moze mi ktos doradzic jaki sprzet najlepiej kupic jakiej marki itd.dodam ze chce kupic wiertnice urzywana i moge przeznaczyc na wszysko razem z samochodem itp. ok 350 000 czy jest tez szansa ze za takie pieniadze kupie wiertnice o parametrach takich zeby wciagnac 400mm rury pozdrawiam i zgory dziekuje za pomoc

wesoly78
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 11 Sie 2009 19:01

Postprzez agil » 22 Sie 2009 19:27

Witam,

Kolego słuchaj mała maszyna tez wciągniesz rure 400 mm rozwiercisz to na 500x za przeproszeniem i wciagniesz pytanie rodzi sie nastepujace jak dlugie odcinki chcialbys wciagac tej rury i wogole bo nie ukrywajmy 400 mm to juz nie jest tam byle waz ogrodowy. Maszyna ja bym polecal vermeera albo ditch witcha.

Pozdro

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Postprzez jastamaszyny » 24 Lis 2009 14:48

Witam.Mam 2 sztuki D-T 2720. Orientujecie się gdzie można kupić dobry osprzęt (sztangi,piloty)w rozsądnej cenie??

jastamaszyny
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 23 Lis 2009 08:20
  • Miejscowość: zary

Postprzez sztrom1 » 02 Mar 2010 21:14

Kolego co do osprzętu to zależy czy chcesz kupic oryginalny czy podróbę. Oryginalny to kupisz w firmie JL Maskiner Sp.zoo, ale to już pewnie wiesz. A podróbę "hmm" chyba w Polsce nie produkują zamienników, jedynie kupic używkę ale to nie ma sensu. Pozdrowienia dla Operatorów HDD. :)
Piotr

sztrom1
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 22 Sty 2009 16:22
  • Miejscowość: Oświęcim

Maszyna: Hitachi 280 LC


Postprzez jastamaszyny » 08 Mar 2010 12:45

maskinera znam problem z nim polega na tym że praktycznie na wszystkie części trzeba czekać min 7 dni. Alternatywą dla maskinera jest firma Tramann z niemiec tam wszystkie części leżą na magazynie i są dostępne od ręki lub na następny dzień. Minusem jest są za to kosmiczne ceny. Myślałem że prowadzi ktoś w polsce sprzedaż zamienników.

jastamaszyny
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 23 Lis 2009 08:20
  • Miejscowość: zary

Postprzez BH RUDA » 03 Kwi 2010 18:39

Witam.
Reprezentuję firmę oferującą maszyny marki Vermeer do technologii bezwykopowych oraz kopania rowów..
Oprócz maszyn oferujemy również części, więc jeżeli ktoś jeszcze oprócz kolegi jastamaszyny poszukuje jakiś maszyn/części, proszę o kontakt na maila...
Sprzedajemy, ale również doradzamy i naprawiamy, być może jesteśmy w stanie jakoś pomóc.
Pozdrawiam
http://www.bh-ruda.pl

Projektowanie i wykonawstwo zakładów do płukania i separacji kruszyw na mokro - CDE.
Mobilne i stacjonarne kruszarki i przesiewacze METSO - nr 1 w Polsce i na Świecie!

METSO, CDE, BELL, EDGE, VERMEER, Manitou..

BH RUDA
Operator

  • Posty: 375
  • Rejestracja: 03 Kwi 2010 16:06
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 23

Maszyna: METSO i CDE

Firma: BH RUDA


HDD - kierunkowe przewierty sterowane

Postprzez Jegor » 07 Mar 2012 15:34

Witam!

Szczerze to maszyny (HDD) bialoruskiej produkcji np. takie jak MNB-50 sa bardzo wydajne. Po pierwsze robi przewierty sterowane, jak normalne tak i dla kanalizacji grawitacyjnych.
Po drugie to mozna wykonywać przewierty jak i renowacje rurociagu.
Po trzecie nie jest konieczne korzystanie z pluczek chemicznych takich jak bentonit. Normalnie bez bentonitu bez urobku.
Po czwarte ma sile ucisku w 50 ton
Po piate nie zajmuje duzo miejsca jak inne urzadzenia (HDD)
Bardzo prosta w odsludze i konstrukcji. Nie mialem jeszcze zadnych problemow. Jak narazie to nie narzekam.

Pozdrawiam serdecznie.
Best regards,
Jegor Sywuda.
NOWOCZESNE TECHNIKI WIERTNICZE
„DRILL-KRAK” Autoryzowany Dealer
Mempex Ltd. w Polsce
tel.: +48 606 240 750
www.mempex.pl

Jegor
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 07 Mar 2012 12:44

Maszyna: UNB-20 MNB-50 MNB-125 OR-1,5 (szalunek samopodnoszący się)


HDD - kierunkowe przewierty sterowane

Postprzez CASEWIESIEK » 27 Lip 2014 20:26

Mam zamiar kupić coś niedużego (używkę).Myślałem o Werneer D 7 x 11.Co tym można zrobić.proszę o opinie. Może jakieś namiary na sprzedającego?

CASEWIESIEK
Operator

Maszyna: CASE 580SLE,KUBOTA


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej