wibako

Case 695 SM słaba jazda na 3i4 biegu

Case 695 SM słaba jazda na 3i4 biegu

Postprzez adamoooo82 » 15 Sie 2010 12:00

Witam wszystkich Panowie i znów problem mam.Maszyna widzi górkę już z daleka na 3 i 4 biegu.Trzeba gaz do oporu. a po prostej drodze to więcej niż 30 km/h wiecej nie pojedzie oczywiscie na pełnym gazie 2300 obr.I nie wiem co może być do wymiany zmiennik czy może tarczki, prosze o pomoc. I mam jeszcze jeden problem podczas jazdy na 4 biegu po rozpędzeniu sie gdy maszyna ma lleko to zaczyna sie potworne wycie albo tarcie i wychodzi na tylny most (olej wymieniłem i nic) co moze być do wymiany łożyska czy coś innego czy cały most.I jest tu jakiś mechanik co by sie tej naprawy podjął . Z góry dziękuje Pozdrawiam
Kope i kope HeHe

adamoooo82
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 27 Lip 2010 20:42
  • Miejscowość: Bełchatów

Reklama

simmet

Postprzez rebo » 12 Wrz 2010 10:17

tarcze na koszach w skrzyni się ślizgają albo już mocno wyderte albo ciśnienie oleju słabe.
im wyższe przełożenie tym większy poślizg. na zmiennik bym nie stawiał. lepie to zrobić bo im dłużej będziesz tak jeździł tym koszt naprawy będzie wyższy.
Mobilny Serwis Maszyn.
kowalczykmariusz@wp.pl
tel. 507 363 297

Awatar użytkownika
rebo
Fizol

  • Posty: 41
  • Rejestracja: 12 Wrz 2010 07:41
  • Miejscowość: warszawa

Postprzez adamoooo82 » 04 Paź 2010 17:39

A kolego mam jeszcze pytanko do tych koszy to musze wyciągać skrzynie czy od dołu dostane sie do nich.A to ciśnienie to jak można zmierzyć i gdzie.Zgóry dziekuje
Kope i kope HeHe

adamoooo82
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 27 Lip 2010 20:42
  • Miejscowość: Bełchatów

Re: Case 695 SM słaba jazda na 3i4 biegu

Postprzez wojtek11 » 04 Paź 2010 21:32

adamoooo82 napisał(a):Witam wszystkich Panowie i znów problem mam.Maszyna widzi górkę już z daleka na 3 i 4 biegu.Trzeba gaz do oporu. a po prostej drodze to więcej niż 30 km/h wiecej nie pojedzie oczywiscie na pełnym gazie 2300 obr.I nie wiem co może być do wymiany zmiennik czy może tarczki, prosze o pomoc. I mam jeszcze jeden problem podczas jazdy na 4 biegu po rozpędzeniu sie gdy maszyna ma lleko to zaczyna sie potworne wycie albo tarcie i wychodzi na tylny most (olej wymieniłem i nic) co moze być do wymiany łożyska czy coś innego czy cały most.I jest tu jakiś mechanik co by sie tej naprawy podjął . Z góry dziękuje Pozdrawiam


Po pierwsze ile masz motogodzin,po drugie trzeba zmierzyć ciśnienie w skrzyni ,a przy pracy przednią lyżką na 1-ce ma siłe pchać ? silnik dusi się ? A co do wycia mostu t raczej łożyska
zobacz czy na wale do mostu jest wyczuwalny luz (góra dół przy moście )
olej w skrzyni jaki ? zalatuje spalenizną,

wojtek11


Re: Case 695 SM słaba jazda na 3i4 biegu

Postprzez adamoooo82 » 06 Paź 2010 20:19

Motogodzin ma 7500 bynajmniej na zegarze.Na 1 ma siłe pcha normalnie ziemie koła buksują troche przydusza silnik ale chyba to normalne.Olej w skrzyni niezalatuje niczym niedawno go wymieniłem.A co do mostu to ma luz ale na czopie.to cisnienie na skrzyni to kto moze zmierzyć i jkie powinno być.Dziękuje za wszystkie rady
Kope i kope HeHe

adamoooo82
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 27 Lip 2010 20:42
  • Miejscowość: Bełchatów

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej