wibako

przegrzewa sie olej i nie ma siły

przegrzewa sie olej i nie ma siły

Postprzez Radek4804 » 29 Sie 2010 20:40

Witam. Mam problem z case590Sr. jest słaba na przedniej łyżce i jeszcze do tego przegrzewa mi sie olej w skrzyni. Mówili mi ze prawdopodobnie jest padnięta skrzynia biegów. Wymieniłem filtr i olej i jest to samo. Czy moze ktoś mi doradzić jak rozwiązać ten problem.

Radek4804
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 29 Sie 2010 13:39
  • Miejscowość: lubelskie

Reklama

simmet

Re: przegrzewa sie olej i nie ma siły

Postprzez wojtek11 » 30 Sie 2010 22:20

Radek4804 napisał(a):Witam. Mam problem z case590Sr. jest słaba na przedniej łyżce i jeszcze do tego przegrzewa mi sie olej w skrzyni. Mówili mi ze prawdopodobnie jest padnięta skrzynia biegów. Wymieniłem filtr i olej i jest to samo. Czy moze ktoś mi doradzić jak rozwiązać ten problem.


Sprecyzuj co jest słabe - silnik czy jazda

wojtek11


Postprzez Radek4804 » 31 Sie 2010 13:42

Niema siły podczas jazdy z pełną łyżką a także podczas równania. Obroty full a maszyna ledwo co jedzie. I do tego olej w skrzyni szybko sie przegrzewa w trakcie jazdy i przy pracy na przedniej łyżce. Jestem świeżym nabywcą i nie bardzo orientuje sie co może być przyczyną tych objawów. Znajomy twierdzi ze skrzynia ( automatyczna) jest do remontu.
Z góry dzięki za pomoc.

Radek4804
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 29 Sie 2010 13:39
  • Miejscowość: lubelskie

Postprzez wojtek11 » 31 Sie 2010 13:59

Radek4804 napisał(a):Niema siły podczas jazdy z pełną łyżką a także podczas równania. Obroty full a maszyna ledwo co jedzie. I do tego olej w skrzyni szybko sie przegrzewa w trakcie jazdy i przy pracy na przedniej łyżce. Jestem świeżym nabywcą i nie bardzo orientuje sie co może być przyczyną tych objawów. Znajomy twierdzi ze skrzynia ( automatyczna) jest do remontu.
Z góry dzięki za pomoc.


Jeżeli skrzynia powershift to posprawdzaj cewki na skrzyni,jeśli będzie o.k. to zmiennik lub skrzynia padnięta

wojtek11


skrzynia

Postprzez czesci2003 » 31 Sie 2010 16:11

KOLEGO PODAJ TEL DO SIEBIE POMOGE

czesci2003
Fizol

  • Posty: 32
  • Rejestracja: 19 Lip 2009 14:26
  • Miejscowość: polska

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej