wibako

CB radio w CASE 580 SUPER R seria 2

CB radio w CASE 580 SUPER R seria 2

Postprzez nieczesiu » 02 Paź 2010 16:30

Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników :D . Mam wielki problem z zamontowaniem cb radio w moim casie. Początkowo miałem radio magnum i antene presenter 28 cm na magnes. Montowałem radio pod gniazdo zapalniczki , z alternatora i prosto z akumulatora i za każdym razem podczas nadawania wyło (było słychać w innych cb) ja z koleji słyszałem wszystkich idealnie .Zmieniłem taraz antenę na taką do masy przyczepianą około 75 cm i zaznacze ze były dwie ustawiane i dalej jest to samo , byłem nawet u "specjalistów" w tym dziale i drapali się po głowie i nic nie zdziałali, ja nadaje na flalach AM i tak jest a jak przełącze na FM to co o dziwo wszyscy słyszą mnie mnie ale ja bardzo słabo. Wkładałem to radio do osobówki, do lublina i jest ok. Proszę o pomoc w tej sprawie jakie radio? jaka antena? i gdzie zamocowana? i jak podłączyć? czy jakieś filtry? normalnie zeświruje walcze z tym miesiąc :crazy:

nieczesiu
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 21 Mar 2010 20:42
  • Miejscowość: Radnica

Reklama

simmet

Postprzez Jarewa » 02 Paź 2010 22:40

Kondensator w alternatorze (przeciwko zakłóceniowy). Lub sam alternator.
Ostatnio edytowany przez Jarewa, 04 Paź 2010 19:17, edytowano w sumie 1 raz

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2807
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Postprzez nieczesiu » 13 Gru 2010 17:03

zamieniłem radio na presidenta :) i wszystko gra temat uważam za zamknięty dzięki

nieczesiu
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 21 Mar 2010 20:42
  • Miejscowość: Radnica

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej