wibako

Młot w Casie 580 SLE

Młot w Casie 580 SLE

Postprzez Krecik » 03 Lis 2010 22:43

na tylnym ramieniu koparki mam dwa gniazda hydrauliczne. Czy ma znaczenie do którego gniazda hydraulicznego podłączę który przewód od młota? czy jest to obojętne... do młota niestety nie posiadam żadnej instrukcji... (młot INDECO HP200)

Krecik
Pomocnik operatora

  • Posty: 76
  • Rejestracja: 22 Maj 2009 22:57
  • Miejscowość: Orzesze
  • Pochwały: 1

Reklama

simmet

Postprzez jacek j » 03 Lis 2010 22:51

Ważny jest kierunek oleju.Na młocie w okolicy wejścia węży powinieneś mieć oznaczenia P lub IN ciśnienie a T lub OUT wyjście.Złe podłączenie nie uszkodzi młota , będzie pukał tylko przy właściwym podłączeniu.
NAPRAWA SPRZĘTU CASE NEW HOLLAND
Projektowanie montaż instalacji hydrauliki siłowej.

Awatar użytkownika
jacek j
Fachoperator

  • Posty: 610
  • Rejestracja: 03 Lis 2007 09:46
  • Miejscowość: centralna polska
  • Pochwały: 22

Maszyna: CASE NEW HOLLAND

Firma: Firma


Postprzez Krecik » 03 Lis 2010 23:08

dzięki kolego, już klikam "pomógł" ;)

Krecik
Pomocnik operatora

  • Posty: 76
  • Rejestracja: 22 Maj 2009 22:57
  • Miejscowość: Orzesze
  • Pochwały: 1

Postprzez Klakier » 07 Lis 2010 17:32

witam poszukuje schematów hydrauliki wyjścia na młot bo w moim case 580 nie ma takowego wyjścia, a dotarły do mnie info ze można to dorobić z góry dziękuje

Klakier
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 27 Paź 2010 23:12
  • Miejscowość: Ciechanów

Postprzez Krecik » 07 Lis 2010 18:32

Kolego, ja już kupiłem tego Case'a z linią do młota... więc niestety żadnych schematów nie posiadam... :( pod podłogą kabiny jest zamontowany dodatkowy rozdzielacz, który jest sterowany elektrozaworem uruchamianym "guzikiem" który znajduje się pod lewą nogą operatora... ale słyszałem, że podobno proste instalacje pod młot polegają na wykorzystaniu hydrauliki zasilającej teleskop (teleskop jest zablokowany, a na wężach montuje się jakieś trójniki z zaworami, którymi prowadzi się zasilanie do młota) ale ile w tym jest prawdy to niestety nie wiem. Podkreślam, że tylko SŁYSZALEM, że tak się robi... Najlepiej zapytaj kogoś z mechaników na tym forum, napewno ktoś Ci pomoże... lub skontaktuj się z firmą specjalizującą się w zakładaniu "linii do młota" do koparko-ładowarek...

Krecik
Pomocnik operatora

  • Posty: 76
  • Rejestracja: 22 Maj 2009 22:57
  • Miejscowość: Orzesze
  • Pochwały: 1

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej