wibako

CASE WX95

CASE WX95

Postprzez kłoska » 16 Cze 2007 19:40

Czy zna ktoś maszyne CASE WX95 I mugł by wypowiedzieć sie na jej temat jak sie sprawdza w pracy i jak wyglada sprawa awaryjności w tej maszynie ?

kłoska
Młodszy operator

  • Posty: 171
  • Rejestracja: 22 Mar 2007 10:29
  • Miejscowość: czestochowa

Reklama

simmet

Re: CASE WX95

Postprzez gooroo30 » 13 Sie 2007 23:19

kłoska napisał(a):Czy zna ktoś maszyne CASE WX95 I mugł by wypowiedzieć sie na jej temat jak sie sprawdza w pracy i jak wyglada sprawa awaryjności w tej maszynie ?


Mam pod skrzydłami jedną WX-125 i jedną WX-85 .
Obie maszyny są w okolicach 1000 mth , awaryjność praktycznie zerowa .
Ale z tego co wiem o tych maszynach , to dobrze spisz umowę serwisową .
Potrafią się psuć i zależy to bardziej od egzemplarza niż typu .
Wojtek

gooroo30
Fizol

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 12 Sie 2007 17:09
  • Miejscowość: Grudziądz

Postprzez kłoska » 14 Sie 2007 22:17

dzieki za za odpowiedz chyba mało jest tych maszyn skoro tylko jeden kopacz miał z nimi do czynienia a skoro mało to pewnie nie za dobre mi podoba sie w niej to że nietylko obrut jest 360 stopni tak jak w każdej koparce ale ramie obraca sie tagrze jak w koparko ładowarce oprucz tego 2 osie skretne dlatego zastanawiam sie nad tą maszyną chyba idealna do miasta tylko jak z jakością jesli jeszcze ktoś coś wie prosze aby dorzucił swoje trzy grosze .

kłoska
Młodszy operator

  • Posty: 171
  • Rejestracja: 22 Mar 2007 10:29
  • Miejscowość: czestochowa

Postprzez gooroo30 » 15 Sie 2007 00:58

kłoska napisał(a):dzieki za za odpowiedz chyba mało jest tych maszyn skoro tylko jeden kopacz miał z nimi do czynienia a skoro mało to pewnie nie za dobre mi podoba sie w niej to że nietylko obrut jest 360 stopni tak jak w każdej koparce ale ramie obraca sie tagrze jak w koparko ładowarce oprucz tego 2 osie skretne dlatego zastanawiam sie nad tą maszyną chyba idealna do miasta tylko jak z jakością jesli jeszcze ktoś coś wie prosze aby dorzucił swoje trzy grosze .


Te maszyny są po prostu za nowe , żebyś uzyskał o nich jakieś wiarygodne informacje .
Te dwie maszyny które serwisuję sprawdzają się lepiej niż dobrze , ale nie ma żadnej gwarancji , że następne będą na tym samym poziomie niezawodności .
Wojtek

gooroo30
Fizol

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 12 Sie 2007 17:09
  • Miejscowość: Grudziądz

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej