wibako

CASE 580 SK pali bezpiecznik od obrotu ramienia?

CASE 580 SK pali bezpiecznik od obrotu ramienia?

Postprzez hary » 08 Gru 2010 15:45

Witam,Mam taki problem z obrotem tylnego ramienia nie działa i spala mi ciągle bezpiecznik przy sterowniku i nie działa mi też wywrot (nabieranie) przedniej łyżki ma ktoś może schemat lub mógłby mi ktoś w jakiś sposób pomóc z góry dziękuje. POZDRAWIAM
Ostatnio edytowany przez hary, 08 Gru 2010 16:34, edytowano w sumie 1 raz

hary
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 08 Gru 2010 15:31
  • Miejscowość: LÓDŹ

Reklama

simmet

Postprzez jajcus1 » 09 Gru 2010 23:21

Witaj

Jeżeli twoja maszyna to 580SK PRESTIGE to najlepiej skontaktuj się z naszym serwisem jutro w godzinach od 7do15
dane kontaktowe są na stronie:
http://www.ergopol.com.pl/pl/maszyny.php

to może być zwarcie na przewodzie do elektrozaworu danej funkcji, z doświadczenia wiem że często w starszych maszynach pojawiają się takie awarie. Ale w tym modelu przyczyn takich usterek może być kilka.
Schemat tej maszyny niewiele da bez doświadczenia. Często są to awarie joya lub zalanie sterownika - naprawiam je z dosyć dobrym skutkiem.

Pozdrawiam
Serwis i sprzedaż oryginalnych części do maszyn CASE CAT JCB zestawy naprawcze.

jajcus1
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 09 Gru 2010 22:21
  • Miejscowość: Katowice

Re: CASE 580 SK pali bezpiecznik od obrotu ramienia?

Postprzez michas12 » 19 Mar 2011 17:45

Pomocy mam przypadek taki sam tylko ja mam bezpieczniki dobre a obrót lyzki w prawo chodzi a w lewo do polowy i sie zacina jak by cisnienie z tloka nie schodzilo. moj email muzyk141@wp.pl prosze odp jak ktos wie. pliss

michas12
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 19 Mar 2011 17:40

Maszyna: CASE 580 SLE


Re: CASE 580 SK pali bezpiecznik od obrotu ramienia?

Postprzez kubackim » 19 Mar 2011 23:19

michas12 napisał(a):Pomocy mam przypadek taki sam tylko ja mam bezpieczniki dobre a obrót lyzki w prawo chodzi a w lewo do polowy i sie zacina jak by cisnienie z tloka nie schodzilo. moj email muzyk141@wp.pl prosze odp jak ktos wie. pliss

Poczytaj tu viewtopic.php?f=22&t=9588

kubackim
Operator

  • Posty: 354
  • Rejestracja: 09 Sty 2009 20:14
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Pochwały: 13

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej