wibako

Korek zmiennika 580SLE?

Korek zmiennika 580SLE?

Postprzez demon55 » 08 Lip 2011 11:59

Marka i model maszyny: Case 580 SLE
Rok produkcji: 1997r

Witam koledzy. Mam takie pytanie odnośnie korka którego nie ma,a nie wiem czy czasem nie powinien się tam znajdować,dzisiaj przy smarowaniu krzyżaków zauważyłem właśnie ze są tam ślady oleju tak jak by po prostu wyciekł ...pytałem sie znajomego i mówił ze go nie ma dlatego ze jest tam jakiś elektro magnes...nie wiem już sam czy go posłuchać i zostawić tak jak jest czy kupić korek i wkręcić...dlatego proszę was o pomoc.
Zdj: http://imageshack.us/f/121/polik123.jpg/

demon55
Fizol

  • Posty: 33
  • Rejestracja: 13 Lip 2010 20:43
  • Miejscowość: k/ko
  • Pochwały: 1

Reklama

simmet

Re: Korek zmiennika

Postprzez kubackim » 08 Lip 2011 15:42

U mnie też nie ma. I chyba nie powinno tam być żadnego korka. Gdzieś te wycieki muszą się wydostać.

kubackim
Operator

  • Posty: 354
  • Rejestracja: 09 Sty 2009 20:14
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Pochwały: 13

Re: Korek zmiennika 580SLE?

Postprzez adam-adam » 12 Lip 2011 20:59

witaj z tego zdjecia co przeslales leje ci sie z zimeringa laczacego silnik z zmiennikeim (wal przeniesienia napedu)... niestety wymiana tego zimeringa kosztuje wiecej niz on sam... Jak masz 580 sle z cuminsem moge ci dac namiary na hurtownie z tymi zimerami.. Niestety jest on nietypowy... Ja w swojej kopiarce musialem wyjac silnik zeby go wymienic, ale przy okazji porobilem sobie inne rzeczy z silnikiem... generalnie nie przejmuj sie tym zbytnio chyba ze wyciek bedzie sie powiekszac... adam

adam-adam
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 12 Lip 2011 20:43

Maszyna: Case 580 SLE RANGER
STALOWA WOLA Ł 34


Re: Korek zmiennika 580SLE?

Postprzez demon55 » 12 Lip 2011 21:46

Ok dzięki koledzy. Już wszystko wiem. Na razie nie jest tak tragicznie z tym wyciekiem, sezon jest to dam sobie z tym spokój jak nie jest to konieczne, postaram się to zrobic przed zimą. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

demon55
Fizol

  • Posty: 33
  • Rejestracja: 13 Lip 2010 20:43
  • Miejscowość: k/ko
  • Pochwały: 1

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej