wibako

580SLE słabo jedzie

580SLE słabo jedzie

Postprzez Siskoooo » 16 Sie 2011 16:27

Marka i model maszyny: CASE 580 sle
Rok produkcji: 2001

Witam, mam pytanko moj sprzecik nie ma siły jechac po piachu, nie mówiąc juz o nabraniu piasku na łyzke, silnik jest OK na pusto i po w miarę twardym terenie jedzie az miło popatrzec, problem zaczyna sie w terenie nawet przy załaczonym napedzie na 4 kółka, koła nie maja siły nawet "zabuksowac" obawiam sie ze to moze byc pompa hydrauliczna chyba ze ktos ma inne pomysły, i jeszcze jedno, cos sie dzieje z biegami na zimnym silniku brak 3 i 4 biegu, dopiero po przejechaniu około 1 kilometra załacza sie 3 i 4, moze te 2 rzeczy sa ze soba powiazane aczkolwiek nie jestem pewien, moze ktos sie juz z tym spotkał i podzielił by sie wiedza na ten temat, moze zmierzyc cisnienie na pompie, tylko gdzie w okolicach Piaseczna koło Warszawy mozna to zrobic?

Siskoooo
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 15 Sty 2010 16:51
  • Miejscowość: Piaseczno

Reklama

simmet

580SLE słabo jedzie

Postprzez jacek j » 18 Sie 2011 23:19

Masz kolego pełny automat,może byś na początek wymienił olej i filtr skrzyni,jak nie wiesz jak lub chcesz jeszcze pomierzyć ciśnienia w skrzyni to przyjedź lub umów serwis na przyjazd,masz dwa w okolicy np. http://www.3wmaszyny.pl
NAPRAWA SPRZĘTU CASE NEW HOLLAND
Projektowanie montaż instalacji hydrauliki siłowej.

Awatar użytkownika
jacek j
Fachoperator

  • Posty: 610
  • Rejestracja: 03 Lis 2007 09:46
  • Miejscowość: centralna polska
  • Pochwały: 22

Maszyna: CASE NEW HOLLAND

Firma: Firma


Re: 580SLE słabo jedzie

Postprzez Siskoooo » 22 Sie 2011 09:20

jacek j napisał(a):Masz kolego pełny automat,może byś na początek wymienił olej i filtr skrzyni,jak nie wiesz jak lub chcesz jeszcze pomierzyć ciśnienia w skrzyni to przyjedź lub umów serwis na przyjazd,masz dwa w okolicy np. http://www.3wmaszyny.pl



Olej i filtr jest wymieniony, wydaje mi sie ze to pompa jezdna, ale nie jestem do końca pewien:(

Siskoooo
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 15 Sty 2010 16:51
  • Miejscowość: Piaseczno

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej