wibako

580GT padnięty zawór jazdy przód tył

Re: 580GT padnięty zawór jazdy przód tył

Postprzez andrzejz » 30 Sty 2012 23:10

Trzeba pisać o takich firmach co się podejmują napraw a pojęcia nie mają o mechanice, sprzedają części żeby tylko sprzedać i wziąć kasę. Piszcie panowie ku przestrodze innych. Ja miałem podobny przypadek z silnikiem do case 580 G, tylko moja historia trwała ze cztery lata a straty to tak lekko licząc ok. 40000 PLN. Silnik remontowała firma AGROMAJ z Poznania. Uważajcie na nich.
Opisywałem już tą historię, silnik dopiero zrobiłem sam i chodzi jak zegareczek.
Pozdrawiam.

andrzejz
Pomocnik operatora

  • Posty: 67
  • Rejestracja: 17 Lut 2007 20:35
  • Miejscowość: z pod tarnowa
  • Pochwały: 2

Reklama

simmet

Re: 580GT padnięty zawór jazdy przód tył

Postprzez jelonek » 30 Sty 2012 23:15

andrzejz napisał(a):Trzeba pisać o takich firmach co się podejmują napraw a pojęcia nie mają o mechanice, sprzedają części żeby tylko sprzedać i wziąć kasę. Piszcie panowie ku przestrodze innych. Ja miałem podobny przypadek z silnikiem do case 580 G, tylko moja historia trwała ze cztery lata a straty to tak lekko licząc ok. 40000 PLN. Silnik remontowała firma AGROMAJ z Poznania. Uważajcie na nich.
Opisywałem już tą historię, silnik dopiero zrobiłem sam i chodzi jak zegareczek.
Pozdrawiam.


Wyrazy współczucia. Pozdrawiam

jelonek
Pomocnik operatora

  • Posty: 63
  • Rejestracja: 07 Lis 2010 19:44
  • Miejscowość: gołdap

Maszyna: Case 580GT


580GT padnięty zawór jazdy przód tył

Postprzez rudesmen » 31 Sty 2012 00:19

Myślę ze temat apropo 580GT jelonka został wyczerpany i można go zamknąć.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2194
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej