wibako

580sk problemy z jazdą

580sk problemy z jazdą

Postprzez venti » 13 Lis 2011 08:20

Marka i model maszyny: case 580sk
Rok produkcji: 1993

witam mam następujące problemy z maszyną i proszę o poradę jak je rozwiązać
1 koparka jak stoi na kołach w pozycji poziomej lub lekko pod górę to nie rusza
wszystko działa poprawnie jeśli postawie ją wysoko na podporach tylnych rusza bez problemu nawet jak jest zimna. pompa jazdy jest sprawna wnioskuje bo ostatnio wyciągałem zestaw pociągła, poziom oleju prawidłowy ze wskaźnika,wlałem 45 lit oleju filtr czysty
podczas pracy tylną łyżką poz pozioma jedzie, postoi god wyłączona w poziomie lub lekko pod górę nie ruszy muszę kombinować z podporami lub wykorzystywać wzniesienia
2 nie działa wysprzęglik na dźwigni zmiany biegów - elektrozawór działa tzn słyszę cewkę
3 nie działa elektrowysprzęglik pełnej mocy na łyżke podobnie cewka stuka nie rozłącza jazdy
4 czy to jest normalne że silnik startuje tylko w jednym położeniu dżwigni gazu ręcznego -
5 silnik zmienia obroty w zależności od położenia maszyny sam przyspiesza
6 czy są dostępne tulejki w elementach ruchomych np konika zauważyłem brak takowych w koparce wszystko tulejowane w jednolitym materiale
7 czy jest możliwość wymiany samego zaworka bimetalicznego w świecy płomiennej gdzie go dostać
wątek długi ale proszę o pomoc

venti
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 13 Lis 2011 07:18

Maszyna: case 580sk


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej