wibako

case 580 sr

case 580 sr

Postprzez pawel58 » 15 Gru 2007 19:40

czesc koledzy chcialbym sie cos poradzic odnosnie case 580 sr kupilem nowa maszyne w tym roku i nie podoba mi sie w niej praca przednia lyzka kiedy pcha urobek jest wszystko ok natomiast kiedy tylko zaczynam unosic i zamykac lyzke pod obciazeniem np.
przy nabieraniu z chaldy odczuwa to silnik (spadaja obroty) sprawia wrazenie ze jest slaba chociaz hydraulika dzwiga albo rano kiedy maszyne zapale i chce poskladac lapy i zamknac lyzke to silnik zgasnie chyba ze bym dal gazu ale to przeciez morderstwo w modelu 580 k(bo taka tez posiadam )nie ma takich obiawow jezeli ktos wie czy sa to normalne obiawy tego modelu czy moze jest kwestia jakiejs regulacjito prosiłbym o wypowiedz z gory dzieki
śrubek

pawel58
Fizol

  • Posty: 25
  • Rejestracja: 15 Gru 2007 16:36
  • Miejscowość: świeradów zdr

Reklama

simmet

Postprzez jasiek case » 16 Gru 2007 20:48

ja też mam 580 sr i jest to samo serwisant powiedział mi że jest spowodowane tym że pompa hydrauliczna jest zamontowana za srzynią biegów a nie jak to jest w innych mszynach kiedy ma napęd prosto z koła zamachowego od wału i dlatego jazda znacznie wpływa na resztę hydrauliki. jak mi przestawili ciśnienie w układzie na 240 to się zatrzymywała podzczas unoszenia przedniej łyżki z urobkiem

jasiek case
Pomocnik operatora

  • Posty: 74
  • Rejestracja: 02 Gru 2007 12:09
  • Miejscowość: z mazowsza

Postprzez pawel58 » 17 Gru 2007 20:00

rozumię ze nie da się tego wyregulowac i trzeba się do tego przyzwyczaic.ja jak pracuję przednią łyżką to właczam żułwia jest troche lepiej dzięki za wypowiedz
śrubek

pawel58
Fizol

  • Posty: 25
  • Rejestracja: 15 Gru 2007 16:36
  • Miejscowość: świeradów zdr

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej