wibako

rozdzielacz blokuje

rozdzielacz blokuje

Postprzez kucharz1973 » 13 Sty 2014 21:54

Marka i model maszyny: case 580 sle

Witam. Mam problem jak się rozgrzeje to jedna sekcja rozdzielacza blokuje się od główna ramienia . Czy ktoś może pomóc co to jest czy trzeba robić rozdzielacz ,bo tez cieknie z dołu. Założyłem nowe origi i dalej to samo,tylko ze kupiłem je w sklepie rolniczym. Mozę ktoś wie gdzie zachodniopomorski mogę kupić cześć ,a gdzie ewentualnie dać rozdzielacz do regeneracji.
Pozdrowienia

kucharz1973
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 30 Mar 2013 21:00

Maszyna: case 580 sl


Reklama

simmet

Re: rozdzielacz blokuje

Postprzez syczka133 » 28 Lip 2015 18:55

To ja się dopiszę do tematu .... Miałem podobną sytuację blokowanie się rozdzielacza BUMU i oczywiście wyciek oleju .

Po wnikliwej analizie okazało się że doszło do mikro pęknięcia sekcji rozdzielacza BUMU , co powodowało przecieki oleju i blokowało rozdzielacz . Po znalezieniu używki i demontażu całego rozdzielacza i wymianie , sucho rozdzielacza nie blokuje i jeszcze lepiej lżej chodzą cięgna . :wink: bo oczywiście nowa sekcja to koszt około 6 do 7 tyś zł zależy ile serwis sobie ceni . :lol:
Używkę dorwałem za 3 tysie zł. :) . dodam że sekcja BUMU niczym się nie rożni od sekcji łamania drugiego ramienia gdzie cena jest różna obu tych sekcji w serwisach . Sprawdziłem zamontowałem i wszystko działa OK.

syczka133
Fizol

  • Posty: 32
  • Rejestracja: 10 Cze 2011 21:32

Maszyna: case 580 sk . 580 sle 1998r

Firma: OGÓLNO BUDOWLANA


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej