wibako

CASE CX210B

CASE CX210B

Postprzez Andrzej Duda4 » 03 Mar 2008 12:53

Witam panowie chce kupic koparkę gosienicową i kołówke rok produkcji 2003-2007 r pomózcie co dobrego kupic CASE CX210B ,czy cos z CATERPILLAR ,VOLVO,KAMATSU SERDECZNE DZIEKI ZA DORADA I CZEKAM NA INFO POZDRAWIAM :wink: :wink: :?: :crazy:

Andrzej Duda4
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 03 Mar 2008 12:41
  • Miejscowość: śląsk

Reklama

simmet

Postprzez Klawek » 03 Mar 2008 19:04

Z tych co wymieniłeś:
1. Cat
2. Komatsu
3. Volvo
4. Case

Dlaczego taka kolejnośc?
Pierwsze 3 punty posiadałem lub posiadam. Case nigdy nie miałem.
Cat - jest praktycznie nie do zajechania - jeśli ktoś robi oczywiście z głową - większa naprawa u mnie po ok 20tyś.mtg.
Komatsu - zdarzają się się małe i większe kłopoty po ok 12-15tyś.
Volvo - kłopoty zaczęły się u mnie po ok 10tyś.
Podobnie ma się rzecz z kołówkami.
Z kołówek dobry jest jeszcze Atlas - w sumie za mniejsze pieniądze niż te cztery marki (no moze Case mu dorównuje w cenie) a maszyny całkiem nie najgorsze.

Klawek
Operator

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 Lut 2007 20:21
  • Miejscowość: Mrągowo
  • Pochwały: 3

Postprzez rafik » 03 Mar 2008 20:36

gasienicowke to polecam liebherra , sprzet praktycznie bezawaryjny no moze poza pompa wodna , ktora siada , ale to w starszych modelach sie tylko zdarza , w nowych juz cos z tym zrobili , tylko za bezawaryjnosc i za marke sie placi , ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze lepiej kupic jakas sprawdzona marke , niz nieprzetestowane wynalazki i pozniej lezec pod maszyna co drugi dzien .
a co do kolowki to zgadzam sie z przedmowca , najlepiej atlasa , stabilne sa i malo awaryjne
Gdzie diabeł nie może , tam wozidło pośle ;)

rafik
Operator

  • Posty: 479
  • Rejestracja: 09 Lut 2007 18:58
  • Miejscowość: ostrołęka

Maszyna: ATLAS 1404


Postprzez Klawek » 03 Mar 2008 23:09

liebherr - klasa sama w sobie ale cena takiego rocznika jak chce Andrzej to kosmos

Klawek
Operator

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 Lut 2007 20:21
  • Miejscowość: Mrągowo
  • Pochwały: 3

CASE CX 210B

Postprzez Arek CASE » 07 Lip 2008 11:09

witam wszystkich,

CASE produkuje swoje koparki gąsienicowe od A do Z w Japonii i to zapewnia im niesamowitą jakość!!! po za tym w najnowszej serii B został zastosowany silnik 4 cylindrowy zamiast 6, nie zmniejszono jednak jego wielkości więc jest równie stabilną konstrukcją. najważniejszą sprawą jest stabilna praca tego silnika i pompy hydraulicznej, co przekłada sie na zwiększenie mocy maszyny i jednocześnie niższe spalanie.

jeden z moich klientów miał na testach w zeszłym tygodniu CASE CX 210B z łyżką 1,2, spaliła przez 6 godzin ciągłego kopania piasku i załadunku na samochody niecałe 40 litrów.
wiem od moich klientów z okolic Wrocławia, że spalanie podczas kopania w glinie to 9 litrów.

licząc paliwko, można zaoszczędzić na takiej maszynce 70 - 80 tys. zł rocznie!!!

sam w ubiegłych latach wypuściłem na rynek zachodniej Polski około 30 nowych maszyn CASE CX i mogę potwierdzić ich bezawaryjność.

pozdrawiam
CASE

Awatar użytkownika
Arek CASE
Nowicjusz

  • Posty: 20
  • Rejestracja: 23 Sie 2007 12:50
  • Miejscowość: Wrocław

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej