wibako

Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez mechanior » 11 Lis 2014 12:05

Regulamin - trzymać się tematu, jak macie inny problem to zakładać nowy!
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20868
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Reklama

simmet

Re: Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez Petro » 15 Lis 2014 17:26

Drodzy koledzy kopaczkowi jak tak patrze i czytam jak ci moderatorzy czy prowadzacy stronę nas strofują i upokarzają ,a jemu się coś nie spodoba a to regulamin owszem najważniejszy ale jakim tonem i w jakiej formie to piszą ok, ale to ja rozumiem ,że mozna rozwinąć tylko jeden temat ale jak potrzeba pomocy to nikt nie ma czasu na rozwijanie kolejnych i pisze pod wpływem chwili i powiem tylko tyle ,ze to nie pierwszy raz jak słedzę forum że takie jest podejscie kolegi mechaniora najlepiej kogoś zestrofować zniszczyć bo ja tu rządzę i ty nie masz nic do gadania owszem udziela wielu pożytecznych porad na tematy ale albo trzymasz się regulaminu , albo usuwamy twoje konto takie mam wrażenie tak to odczułem pozdrawiam

Petro
Pomocnik operatora

Maszyna: CASE 580 SLE ,CARMIX 415 ,Yanmar Sv 18

Firma: PETRO BRUK


Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez peckiel » 15 Lis 2014 19:51

Kolego taki przykład ci dam: masz firmę zapewne, jesteś właścicielem, albo masz kierownika. Masz jakieś zasady czy regulamin w swojej firmie, oczekujesz od kierownika lub sam się starasz wyegzekwować go od pracowników. Idzie jeden przez bazę albo budowę zechce się mu srać i nasra tam gdzie mu wygodnie albo tam gdzie stoi, bo mu szybko trzeba było albo sraczka go złapała, bo wody na kawę nie dogotował. Co wtedy robisz?
Jakbyś na firmie nie stosował zasad to by ci ją roznieśli w ch...j. Tak samo na forum czy innej stronie.
Nie traktuj tego osobiście. To tylko taki przykład na przestrzeganie zasad i regulaminów. Najprościej tak wytłumaczyć to do czego się czepiamy.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Re: Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez Petro » 15 Lis 2014 21:32

Wszystko rozumiem tylko ja mając firmę nie mówię klientom walcie sie na r.j tylko im grzecznie tłumaczę to musi być tak , a to tak a , to za tyle a to za tyle doceniam wasz regulamin ale mozna to komuś wyperswadować mniej ukąśliwie bo to nie pierwszy raz jak zostałem tak potraktowany człowiek pisze do was z problemem i prowadząc działalność 15 lat nikt mi nie sra na placu budowy bo zawsze mam taki porządek ze nawet papieru nie znajdziesz tyle ,

Petro
Pomocnik operatora

Maszyna: CASE 580 SLE ,CARMIX 415 ,Yanmar Sv 18

Firma: PETRO BRUK


Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez MARIO/MECALAC » 15 Lis 2014 21:44

A ile można tłumaczyć? Każdy ma to w dupie wraz z regulaminem. Jak by każdy się stosował do zasad tu ogólnoprzyjętych, wypełniał wszystkie pola do zakładania tematu to nie było by nagonki. Swoje upierdliwe docinki na temat zasad zostaw dla siebie. Nie ma nikt lekko jeśli łamie zasady. KONIEC KROPKA
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Re: Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez kubackim » 15 Lis 2014 23:28

MARIO/MECALAC napisał(a):A ile można tłumaczyć? Każdy ma to w dupie wraz z regulaminem. Jak by każdy się stosował do zasad tu ogólnoprzyjętych, wypełniał wszystkie pola do zakładania tematu to nie było by nagonki. Swoje upierdliwe docinki na temat zasad zostaw dla siebie. Nie ma nikt lekko jeśli łamie zasady. KONIEC KROPKA

Czepiasz się chyba jednego z najspokojniejszych ( zaraz po mnie :D ) bywalców na tym forum. Tak więc jak już to ganiaj młodych co przyśli nie wiadomo po co. A Mechanior taki musi być. On jest taką byłą nauczycielką z podstawówki. Co wszyscy się jej bali. A z biegiem czasu okazuje się że taka zła to znowu nie była. A że kilka razy zarobiło się w łepetynę? Może i na dobre wyszło... :wink:

kubackim
Operator

  • Posty: 354
  • Rejestracja: 09 Sty 2009 20:14
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Pochwały: 13

Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez CASEWIESIEK » 16 Lis 2014 00:14

Wszystko się zgadza.Ale jestem też na innych forach .np camperteam.Tam też jest regulamin,który również należy przestrzegać .Jak mod.zauważy ,że tematy się rozbiegają ,wystarczy (mając uprawnienia moderatora) utworzyć nowy temat ,czyli podzielić stary .I po problemie.A kolega zaczął od pługa ,a skończyliśmy na tylnym mości .Moderator to możne podzielić i powrzucać do odpowiednich szufladek.

CASEWIESIEK
Operator

Maszyna: CASE 580SLE,KUBOTA


Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez KALMAR » 16 Lis 2014 03:19

Coś w tym jest. Na dzień dobry zj........by jak w nowej robocie. Rzeczywiście z pługu zrobiła się nowa dyskusja . Polszczyzna ,zakaz łaciny, odnoszę wrażenie że nie piszę z operatorami tylko z jakąś szlachtą na co dzień będącą prostymi operatorami , a tutaj jak panna z dobrego domu " bułkę przez bibułkę ,a jucha gołą ręką".
ps. Odnośnie przepisów , regulaminów , który z operatorów nigdy się nie naj.....bał w robocie , potem nie wsiadł na maszynę :oops: ???
CZUJESZ OPÓR-DODAJ GAZU

KALMAR
Operator

  • Posty: 228
  • Rejestracja: 07 Paź 2014 08:27

Maszyna: kalmar DRF

Firma: Loconi


Re: Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez wujek616 » 16 Lis 2014 12:46

CASEWIESIEK napisał(a):Wszystko się zgadza.Ale jestem też na innych forach .np camperteam.Tam też jest regulamin,który również należy przestrzegać .Jak mod.zauważy ,że tematy się rozbiegają ,wystarczy (mając uprawnienia moderatora) utworzyć nowy temat ,czyli podzielić stary .I po problemie.A kolega zaczął od pługa ,a skończyliśmy na tylnym mości .Moderator to możne podzielić i powrzucać do odpowiednich szufladek.


Oczywiście że moderator podzieli ten temat i utworzy z niego dwa oddzielne bo inni użytkownicy nie mają takich uprawnień. Mechanior zareagował właściwie i nie widzę w tym nic obraźliwego.
Dla przypomnienia :
mechanior napisał(a):Czytam o tym pługu i nagle okazuje się że pług do śniegu ma jakieś łożyska KOYO i mosty CARRARO...
Coś tu nie pasuje....

Petro napisał(a):A bo to taka super nowość .

mechanior napisał(a):Regulamin - trzymać się tematu, jak macie inny problem to zakładać nowy!

... i kto tu zareagował w sposób niewłaściwy i arogancki...

Upominamy Was po to żebyście w przyszłości nie popełnili drugi raz tego błędu, i nie ma znaczenia czy jesteś "starym" czy "nowym" użytkownikiem, każdego regulamin obowiązuje tak samo.
do Petro - kto powiedział Ci "...wal się na r.j..." jak to określiłeś. Nie zauważyłem takiej wypowiedzi.


KALMAR napisał(a):Coś w tym jest. Na dzień dobry zj........by jak w nowej robocie. Rzeczywiście z pługu zrobiła się nowa dyskusja . Polszczyzna ,zakaz łaciny, odnoszę wrażenie że nie piszę z operatorami tylko z jakąś szlachtą na co dzień będącą prostymi operatorami , a tutaj jak panna z dobrego domu " bułkę przez bibułkę ,a jucha gołą ręką".


KALMAR forum czytają różni ludzie i nie powiesz mi że kultura języka nie jest ważna.... To że jesteśmy operatorami czy mechanikami nie znaczy że mamy używać co drugie słowo k... ch... i innych...(nie mówię o drobnych błędach gramatycznych, literówkach czy brakach polskich znaków,które poprawiam edytując posty bez upominania użytkowników, bo przecież każdemu może się zdarzyć. Po to tu jestem.

Odnośnie przepisów , regulaminów ,który z operatorów nigdy się nie naj.....bał w robocie , potem nie wsiadł na maszynę :oops:

??? nie wyobrażam sobie takiej sytuacji i 99% operatorów których znam nigdy by tak nie postąpiło - wiec porównanie nie trafione :D

KALMAR zapraszamy na forumowy czat, tam nikt nie patrzy na pisownie i "łacinę "...a wręcz ta jest na porządku dziennym, jak przystało na operatorów :mrgreen: :mrgreen:
691119423 Paweł
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA !

Awatar użytkownika
wujek616
Fachoperator

  • Posty: 816
  • Rejestracja: 17 Lis 2010 22:20
  • Miejscowość: Sulęcin, woj.Lubuskie
  • Pochwały: 41

Maszyna: Mecalac12MXT,AtlasAR51B,
Deutz-Fahr Agrotron130,6.45TT


Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez KALMAR » 16 Lis 2014 13:29

Gdzie znaleźć tego czata
CZUJESZ OPÓR-DODAJ GAZU

KALMAR
Operator

  • Posty: 228
  • Rejestracja: 07 Paź 2014 08:27

Maszyna: kalmar DRF

Firma: Loconi


Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez wujek616 » 16 Lis 2014 14:08

prosz... http://xat.com/Kopaczka zapraszamy :mrgreen:
691119423 Paweł
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA !

Awatar użytkownika
wujek616
Fachoperator

  • Posty: 816
  • Rejestracja: 17 Lis 2010 22:20
  • Miejscowość: Sulęcin, woj.Lubuskie
  • Pochwały: 41

Maszyna: Mecalac12MXT,AtlasAR51B,
Deutz-Fahr Agrotron130,6.45TT


Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez mechanior » 16 Lis 2014 17:38

Ja zapraszam do działu KOPACZKA.pl na dyskusję dotyczącą regulaminu.
Bardzo chętnie wytłumaczę każdemu DLACZEGO i PO CO należy stosować zasady, poszczególne punkty regulaminu, język polski, itp... Widzę że wielu użytkowników źle rozumie założenia albo po prostu i po polsku zgodnie z dumną tradycją szlachecką jest zawsze PRZECIWKO jakiejkolwiek próbie zaprowadzenia porządku...

Petro napisał(a):Wszystko rozumiem tylko ja mając firmę nie mówię klientom walcie sie na r.j tylko im grzecznie tłumaczę to musi być tak , a to tak a , to za tyle a to za tyle

Ale ty nie jesteś tutaj klientem a ja nie jestem sprzedawcą. To ty masz interes w tym że tu piszesz i szukasz pomocy, czerpiesz z tego korzyści więc szanuj to że ktoś chce ci pomóc i ma to gdzie zrobić czyli na tym forum.

Petro napisał(a):mozna to komuś wyperswadować mniej ukąśliwie bo to nie pierwszy raz jak zostałem tak potraktowany

No sam sobie nogę podkładasz, dlaczego jest UKĄŚLIWIE? BO WŁAŚNIE NIE JEST TO PIERWSZY RAZ!!
Ileż razy można gadać w kółko to samo??
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20868
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez Petro » 16 Lis 2014 20:12

Wyżyliście się już wszyscy na mnie czy jeszcze ktos

Petro
Pomocnik operatora

Maszyna: CASE 580 SLE ,CARMIX 415 ,Yanmar Sv 18

Firma: PETRO BRUK


Case 580 Pług do śniegu odsniezanie.

Postprzez mechanior » 16 Lis 2014 20:20

Dobra już, PAX VOBISCUM....dosyć wyżywania się i offów...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20868
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej